SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
FUNDACJĘ REPREZENTUJE NA ZEWNĄTRZ ORAZ OŚWIADCZENIE WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADA JEDNOOSOBOWO KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU. W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH PRZEKRACZAJĄCYCH KWOTĘ 50 000,00 ZŁ (SŁOWNIE: PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH) WYMAGANY JEST PODPIS DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Cel działania
CELEM FUNDACJI JEST DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO, O KTÓREJ MOWA W ART. 4 USTAWY O DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO I WOLONTARIACIE (DZ. U. 2003 R. NR 96 POZ. 873 ZE ZM.), W TYM PRZEDE WSZYSTKIM DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE WSPIERANIA CZŁOWIEKA W EDUKACJI ORAZ ROZWOJU PSYCHICZNYM, FIZYCZNYM, SPOŁECZNYM, EMOCJONALNYM I DUCHOWYM W CAŁYM CYKLU JEGO ŻYCIA.
Projekty wspierające osoby z niepełnosprawnościami
Współpraca z instytucjami lokalnymi
wspierania edukacji oraz rozwoju człowieka w różnych aspektach życia, w tym psychicznym, fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Głównym celem fundacji jest pomoc dzieciom oraz ich rodzicom w procesie wychowawczym. Fundacja oferuje różnorodne programy wsparcia, takie jak warsztaty pszczelarskie, leśne, socjoterapeutyczne oraz konsultacje psychoedukacyjne. W ramach tych programów, organizowane są również zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego oraz wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami i zagrożonych wykluczeniem społecznym. Jednym z kluczowych projektów fundacji jest "Skrzydła Mocy", który zyskał uznanie oraz dofinansowanie z budżetu Województwa Mazowieckiego. Fundacja współpracuje z wieloma lokalnymi instytucjami, w tym szkołami i ośrodkami kultury, co pozwala na efektywne dotarcie do dzieci i ich rodzin w regionie Mazowsza. Dotychczas fundacja zrealizowała 52 projekty oraz 458 spotkań, angażując w ten sposób 12 300 uczniów i 185 rodziców.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
FUNDACJA ROZWOJU I EDUKACJI "SKRZYDŁA