SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH ORAZ DO PODPISYWANIA UMÓW W IMIENIU FUNDACJI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE.
Cel działania
1. KSZTAŁCENIE DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W DZIEDZINIE PROGRAMOWANIA ORAZ INNYCH KOMPETENCJI SŁUŻĄCYCH DO KREATYWNEGO WYKORZYSTYWANIA KOMPUTERÓW, ELEKTRONIKI I ROBOTYKI. 2. POPULARYZACJA IDEI NIEODPŁATNYCH ZAJĘĆ PROGRAMISTYCZNYCH ZA POŚREDNICTWEM OGÓLNOPOLSKIEJ, BEZPŁATNEJ KONFERENCJI PROGRAMISTYCZNEJ "CZARODZIEJE KODU". 3. INICJOWANIE I WSPIERANIE NOWATORSKICH ROZWIĄZAŃ W RÓŻNORODNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA SPOŁECZNEGO, A SZCZEGÓLNIE W EDUKACJI KOMPUTEROWEJ DZIECI I MŁODZIEŻY. 4. KSZTAŁCENIE RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI W ZAKRESIE EDUKACJI KOMPUTEROWEJ DZIECI, ŚWIADOMEGO KORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI KTÓRE NIESIE ZE SOBĄ NOWOCZESNA TECHNOLOGIA ORAZ ICH OCHRONY PRZED ZAGROŻENIAMI WYNIKAJĄCYMI Z NIEUMIEJĘTNEGO KORZYSTANIA Z SIECI. 5. PROPAGOWANIE WYKORZYSTANIA NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII W OGÓLNIE POJĘTEJ EDUKACJI I KSZTAŁCENIU. 6. PROPAGOWANIE UMIEJĘTNOŚCI PROGRAMOWANIA JAKO KOMPETENCJI POTRZEBNEJ DO FUNKCJONOWANIA W NOWOCZESNYCH SPOŁECZEŃSTWACH I NA NOWOCZESNYCH RYNKACH PRACY. 7. WSPIERANIA PRZEDSIĘWZIĘĆ MAJĄCYCH ZA PRZEDMIOT OŚWIATĘ, EDUKACJĘ I WYCHOWANIE ORAZ KULTURĘ I SZTUKĘ, W SZCZEGÓLNOŚCI W ZAKRESIE ROZWOJU WIEDZY INFORMATYCZNEJ; 8. ROZWIJANIE I UMACNIANIE POSTAW RÓWNOŚCIOWYCH, NASTAWIONYCH NA AKTYWNE WSPÓŁDZIAŁANIE W ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO. 9. PROMOCJI I ORGANIZACJI WOLONTARIATU.
Organizacja bezpłatnych konferencji programistycznych dla dzieci.
Edukacja dzieci w wieku 6-14 lat w zakresie programowania.
Promowanie kreatywności poprzez zabawę i naukę z komputerem.
Dostarczanie materiałów edukacyjnych dla rodziców i nauczycieli.
Działalność w wielu miastach w Polsce od 2014 roku.
wśród dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Jej misją jest pokazanie najmłodszym, jak przyjemnie można uczyć się obsługi komputera oraz rozwijać kreatywność poprzez zabawę. Organizacja zapewnia dzieciom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności poprzez różnorodne wydarzenia i warsztaty. W ramach działalności fundacji odbywają się darmowe konferencje programistyczne, które są organizowane w wielu polskich miastach. Czarodzieje Kodu przecierają szlaki w edukacji komputerowej, dostarczając rodzicom oraz nauczycielom narzędzi oraz materiałów do nauki, co czyni ich działania niezwykle wartościowymi. Od momentu założenia w 2014 roku, fundacja zdobyła uznanie za zaangażowanie w rozwój umiejętności technologicznych wśród dzieci oraz ich rodziców, promując ideę, iż każdy może zostać programistą.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki