SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZENIA WOLI, PISM I DOKUMENTÓW W PRZEDMIOCIE PRAW I OBOWIĄZKÓW ALZHEIMER POLSKA WYMAGANY JEST PODPIS PREZESA LUB WICEPREZESA. DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZENIA WOLI, PISM I DOKUMENTÓW W PRZEDMIOCIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH WYMAGANY JEST PODPIS PREZESA I WICEPREZESA LUB PREZESA I SKARBNIKA LUB WICEPREZESA I SKARBNIKA.
Wsparcie edukacyjne, społeczne i emocjonalne dla osób z chorobą Alzheimera.
Organizacja konferencji i zjazdów dotyczących demencji.
Członkostwo i współpraca z Alzheimer Europe oraz innymi międzynarodowymi organizacjami.
Obejmowanie patronatem projektów edukacyjnych i artystycznych.
rzecz osób dotkniętych chorobą Alzheimera oraz ich rodzin. Organizacja ta skupia się na wsparciu edukacyjnym, społecznym i emocjonalnym dla pacjentów i ich opiekunów. Jednym z głównych działań Alzheimer Polska jest organizacja konferencji i zjazdów, które skupiają ekspertów, opiekunów oraz osoby zainteresowane tematyką demencji. W trakcie tych wydarzeń omawiane są najnowsze metody leczenia, opieki i wsparcia, co pozwala na wymianę doświadczeń i poszerzanie wiedzy w zakresie tej choroby.
Każdego roku, we współpracy z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich, organizowane są konferencje poświęcone problematyce związanej z demencją. Tegoroczne wydarzenie nosiło tytuł Zaginięcia wśród osób z zespołem otępiennym jak zapewnić bezpieczeństwo podopiecznym? i skupiało się na zapewnieniu bezpieczeństwa osobom z demencją.
Alzheimer Polska jest również aktywnym członkiem Alzheimer Europe, międzynarodowej organizacji, która wspiera działania na rzecz osób z chorobą Alzheimera na całym świecie. Dzięki współpracy międzynarodowej, Alzheimer Polska może uczestniczyć w projektach i kampaniach, które mają na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat tej choroby.
Kolejnym istotnym aspektem działalności tej organizacji jest współpraca z innymi fundacjami i stowarzyszeniami, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Przykładem może być współpraca z ITAKA czy policją w ramach Światowego Miesiąca Choroby Alzheimera. Ponadto, Alzheimer Polska obejmuje swoim patronatem projekty edukacyjne oraz artystyczne, jak przykładowo film Strzępy opowiadający o rodzinie zmagającej się z wyzwaniami związanymi z chorobą Alzheimera. Wszystkie te działania mają na celu poprawę jakości życia osób dotkniętych demencją oraz podniesienie świadomości społecznej na temat problemów, z jakimi borykają się pacjenci i ich rodziny.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki