SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA UPOWAŻNIENI SĄ ŁĄCZNIE PREZES ZARZĄDU I JEDEN Z POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU
Organ nadzoru
GŁÓWNA KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
DO CELÓW STOWARZYSZENIA ZALICZAJĄ SIĘ: A. WSPARCIE I EDUKACJA PSYCHOLOGICZNA ORAZ PSYCHOTERAPEUTYCZNA; B. WSPARCIE I EDUKACJA Z ZAKRESU KOMUNIKACJI; C. PRZYGOTOWANIE DO WDRAŻANIA NOWYCH NARZĘDZI DIAGNOSTYCZNYCH I METOD TERAPEUTYCZNYCH; D. SZERZENIE WIEDZY O NAJNOWSZYCH METODACH LECZENIA I REHABILITACJI WŚRÓD CHORYCH I ICH BLISKICH; E. EDUKACJA PRAWNO-ZAWODOWA OSÓB ZAWODOWO ZAANGAŻOWANYCH W LECZENIE I DIAGNOSTYKĘ CHORÓB NOWOTWOROWYCH; F. WSPARCIE ROZWOJU OSOBISTEGO SŁUŻĄCEGO PODNOSZENIU KWALIFIKACJI I KOMPETENCJI ZAWODOWYCH KOBIET ZAWODOWO ZAANGAŻOWANYCH W LECZENIE I DIAGNOSTYKĘ CHORÓB NOWOTWOROWYCH, A TAKŻE REHABILITACJĘ FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ Z NIMI ZWIĄZANĄ, G. ZACHĘCANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA DO PROWADZENIA BAZ OBSERWACJI WŁASNYCH I TWORZENIA PUBLIKACJI W OBSZARZE PROBLEMÓW CHORÓB NOWOTWOROWYCH KOBIET; H. EDUKACJA I WSPARCIE W OBSZARACH ZWIĄZANYCH ZE STYLEM ŻYCIA I ROLAMI SPOŁECZNO-ZAWODOWYMI KOBIET W TRAKCIE I PO LECZENIU ORAZ DLA ICH RODZIN; I. DZIAŁALNOŚĆ OŚWIATOWO-ZDROWOTNA NA RZECZ PODNOSZENIA ŚWIADOMOŚCI SPOŁECZNEJ W DZIEDZINIE NOWOTWORÓW KOBIECYCH; J. POPULARYZACJA ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH Z NOWOTWORAMI, W SZCZEGÓLNOŚCI NOWOTWORAMI PIERSI I NOWOTWORAMI GINEKOLOGICZNYMI; K. WSPÓŁPRACA Z PRZEDSTAWICIELAMI INNYCH DYSCYPLIN ZAWODOWYCH NA RZECZ ROZWOJU ONKOLOGII; L. INTEGRACJA ŚRODOWISKA ZAWODOWEGO LEKAREK PRACUJĄCYCH W DZIEDZINIE ONKOLOGII ORAZ ŚRODOWISK ZAWODOWO POKREWNYCH I WSPÓŁPRACUJĄCYCH.
Wsparcie kobiet chorujących na nowotwory oraz ich rodzin.
Edukacja w zakresie zdrowia i stylu życia kobiet.
Organizacja warsztatów oraz sesji wsparcia psychologicznego.
Promowanie równości oraz zwiększanie świadomości w obszarze onkologii.
Tworzenie wspólnoty kobiet wymieniających się doświadczeniami.
której misją jest wsparcie oraz edukacja kobiet chorujących na nowotwory oraz ich rodzin. Stowarzyszenie powstało z potrzeby stworzenia przestrzeni, w której kobiety mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, a także otrzymywać pomoc zarówno w sferze medycznej, jak i emocjonalnej. Skupia się na różnych aspektach życia zdrowotnego, społecznego oraz zawodowego kobiet, które stają przed wyzwaniami związanymi z chorobą nowotworową. Ważnym celem "Rakmisji" jest zapewnienie wsparcia psychologicznego oraz zrozumienia dla pacjentek, które często borykają się nie tylko z dolegliwościami fizycznymi, ale również z ostrym kryzysem tożsamości i obawą o przyszłość. Organizacja dąży do zwiększenia świadomości na temat zdrowia kobiet oraz promowania edukacji i równości w obszarze onkologii. "Rakmisja" angażuje się w działania pomocowe, organizując różnorodne warsztaty, spotkania i sesje wsparcia, co wyróżnia ją na tle innych organizacji o podobnym profilu. Jak wskazuje sama misja stowarzyszenia, działania te mają na celu wzmacnianie pozycji kobiet w społeczeństwie i wspieranie ich w powrocie do życia zawodowego po przeprowadzonym leczeniu.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE KOBIET ONKOLOGII POLSKIEJ "RAKMISJA