SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI, REPREZENTOWANIA I ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU STOWARZYSZENIA UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. PROPAGOWANIE JOGI I KORZYŚCI PŁYNĄCYCH Z JEJ PRAKTYKI; 2. ROZWIJANIE I PROPAGOWANIE INICJATYW, POSTAW I DZIAŁAŃ SPRZYJAJĄCYCH WSZECHSTRONNEMU PSYCHOFIZYCZNEMU ROZWOJOWI CZŁOWIEKA, 3. DBANIE O WYSOKIE STANDARDY NAUCZANIA JOGI; 4. PROMOCJA WARTOŚCI WYPŁYWAJĄCYCH Z JOGI, W SZCZEGÓLNOŚCI: UCZCIWOŚCI, SZACUNKU I ODPOWIEDZIALNOŚCI, ZARÓWNO W TRAKCIE PRAKTYKI JOGI, JAK I W ŻYCIU CODZIENNYM ORAZ ZAWODOWYM; 5. WSPIERANIE ORGANIZACYJNE I RZECZOWE OSÓB FIZYCZNYCH I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH ZAJMUJĄCYCH SIĘ NAUCZANIEM JOGI.
Promowanie praktyki jogi i współpracy między nauczycielami
Organizacja wydarzeń i walnych zebrań dla członków
Edukacja społeczności na temat korzyści z jogi
Dbałość o jakość nauczania i rozwój duchowy uczestników
mająca na celu promowanie praktyki jogi oraz współpracę pomiędzy jej członkami. Dzięki temu stowarzyszeniu, uczniowie mają możliwość korzystania z różnorodnych ofert, a nauczyciele mogą dzielić się swoimi doświadczeniami oraz metodami nauczania. Porozumienie kładzie szczególny nacisk na wartości, które towarzyszą praktyce jogi, a także na rozwój duchowy i fizyczny swoich uczestników. Organizacja angażuje się w inicjatywy, które mają na celu edukację oraz podnoszenie jakości nauczania jogi. W ramach swoich działań, Porozumienie organizuje wydarzenia, takie jak walne zebrania, na których członkowie mogą omówić istotne sprawy dotyczące stowarzyszenia oraz podzielić się wiedzą na temat jogi. Misją Porozumienia jest stworzenie przestrzeni do rozwoju dla szkół jogi oraz ich członków, a także popularyzowanie korzyści płynących z regularnej praktyki jogi w społeczeństwie.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki