SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH ZA STOWARZYSZENIE SKŁADAJĄ: A. PRZYNAJMNIEJ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA MDPM B. W PRZYPADKACH DO WYSOKOŚCI ZOBOWIĄZAŃ UREGULOWANYCH W § 33 PKT LIT. U STATUTU MDPM: JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU I OSOBA DO TEGO PRZEZ ZARZĄD UPOWAŻNIONA/PEŁNOMOCNIK/ BĄDŹ DWÓCH PEŁNOMOCNIKÓW USTANOWIONYCH BEZPOŚREDNIO PRZEZ ZARZĄD KRAJOWY MDPM.
Wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, kulturalnych i gospodarczych.
Ochrona praw obywatelskich oraz pomoc w kryzysowych sytuacjach życiowych.
Rozwój sieci oddziałów w kilku polskich miastach.
Aktywizacja młodzieży poprzez zaangażowanie w różnorodne projekty.
Wzrost liczby członków do 452 w 2014 roku.
założone w marcu 2013 roku przez grupę 17 młodych mieszkańców powiatu myszkowskiego. Organizacja ta ma na celu aktywne zaangażowanie młodzieży w działania społeczne, co wpisuje się w szerszą misję wsparcia rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego regionu. MDPM kładzie szczególny nacisk na ochronę praw obywatelskich oraz pomoc osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych.
W ciągu swojej działalności, stowarzyszenie zdobyło zaufanie lokalnej społeczności, co przyczyniło się do wzrostu liczby członków. Do końca 2013 roku organizacja liczyła już ponad 120 aktywnych uczestników. W ślad za sukcesami w Mysłowicach, MDPM szybko rozwijało swoją działalność, zakładając kolejne oddziały w różnych miastach, takich jak Zawiercie, Zakopane, Katowice, Pruszków i Warszawa. W grudniu 2014 roku organizacja stała się jedną z największych w regionie Śląskim, zdobywając aktywnych członków, których liczba wzrosła do 452 do końca tego samego roku. W odpowiedzi na rosnącą liczba członków, MDPM w lipcu 2015 roku wprowadziło system Walnego Zjazdu Delegatów, co pozwoliło na bardziej efektywne zarządzanie organizacją.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki