SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU ZARZĄDU FUNDACJI SKŁADAĆ MOŻE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z ZACIĄGANIEM ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH POWYŻEJ 1 000 ZŁ ORAZ W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z ZATRUDNIANIEM PRACOWNIKÓW OŚWIADCZENIA WOLI SKŁADA PREZES FUNDACJI SAMODZIELNIE LUB WICEPREZES ŁĄCZNIE Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI
Cel działania
CELEM FUNDACJI JEST DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNA, OŚWIATOWA, NAUKOWO-BADAWCZA, MEDYCZNA W ZAKRESIE SZEROKO ROZUMIANEJ PROBLEMATYKI SNU ORAZ WSPIERANIA ROZWOJU MEDYCYNY ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM MEDYCYNY SNU.
Publikacja materiałów edukacyjnych o zaburzeniach snu
znaczenie snu w życiu człowieka. Jej misją jest promowanie zdrowego snu oraz edukacja społeczeństwa na temat zaburzeń snu i ich wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne. Fundacja organizuje różnorodne kursy i szkolenia, w tym kursy z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej bezsenności (CBT-I), które odbywają się cyklicznie. W ramach swoich działań organizacja współpracuje z ekspertami ds. snu, aby przekazać najbardziej wartościowe informacje na temat zdrowego snu i technik poprawiających jego jakość. Narodowa Fundacja Snu pełni również aktywną rolę w obchodach Światowego Dnia Snu, organizując liczne wydarzenia, które mają na celu zwiększenie świadomości na temat zdrowego snu w społeczeństwie. Dzięki różnorodnym materiałom edukacyjnym, poradnikom oraz artykułom na temat zaburzeń snu, fundacja stara się dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, zwracając uwagę na istotę snu dla ogólnego zdrowia.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki