Organizacja HL Mando Corporation Poland osiągnęła 1 525 948 629 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 525 773 107 zł. Pozostałe przychody to 175 522 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 510 040 225 zł.
Zysk netto wyniósł 15 732 882 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 131 118 432 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 525 948 629 zł w 2025 roku. • 1 812 153 262 zł w 2024 roku. • 1 803 281 330 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1 257 818 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 15 732 882 zł w 2025 roku. • -11 176 698 zł w 2024 roku. • -14 085 959 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji HL Mando Corporation Poland wynosi 1 295 404 207 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
157 328 820 zł a 3 814 871 572 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 101 315 229 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 295 404 207 zł w 2025 roku. • 1 411 476 106 zł w 2024 roku. • 1 300 727 759 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT HL Mando Corporation Poland wynosi 24,08 mln zł.
EBITDA HL Mando Corporation Poland wynosi 74,63 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
2 905 229 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 24 077 843 zł w
2025 roku. • -2 747 280 zł w
2024 roku. • -26 012 050 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
5 070 196 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 74 631 454 zł w
2025 roku. • 53 364 476 zł w
2024 roku. • 15 743 343 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie HL Mando Corporation Poland wynosi 975 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 975 os. w 2025 roku. • 989 os. w 2024 roku. • 812 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji HL Mando Corporation Poland wynosi 1,37%. To oznacza, że firma ma szansę 1,37% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,066% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 1,37% w 2025 roku. • 1,26% w 2024 roku. • 1,15% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji HL Mando Corporation Poland wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,024% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,74% w 2024 roku. • 0,85% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
HL Mando Corporation Poland charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla HL Mando Corporation Poland wynosi 24,29 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 61,03 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 61,03 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3,04 mln zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 24,29 mln zł w 2025 roku. • 21,98 mln zł w 2024 roku. • 5,54 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 61,03 mln zł w 2025 roku. • 72,22 mln zł w 2024 roku. • 70,53 mln zł w 2023 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów HL Mando Corporation Poland wyniosła 744 247 879 zł.
a
ktywa obrotowe to 385 413 971 zł.
a
ktywa trwałe to 358 833 907 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 744 247 879 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 457 349 755 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 286 898 124 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 22 031 416 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 744 247 879 zł w 2025 roku. • 778 830 873 zł w 2024 roku. • 991 918 326 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania HL Mando Corporation Poland wyniosły 457 349 755 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 744 247 879 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 61%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 202 523 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 457 349 755 zł w 2025 roku • 507 665 631 zł w 2024 roku • 860 531 386 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 61% w 2025 roku • 65% w 2024 roku • 87% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja HL Mando Corporation Poland wykazała przychody na poziomie 1 525 948 629 zł.
Organizacja zarobiła 19 166 722 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3 433 840 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 15 732 882 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -3992 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3 433 840 zł w 2025 roku • 6 779 424 zł w 2024 roku • 4 468 317 zł w 2023 roku
Organizacja HL Mando Corporation Poland wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 95% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 20%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 20%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+2
dni względem terminu
6
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−1 mies. 16 dni30-05-2025
2023
+1 mies. 28 dni11-09-2024
2022
+3 mies. 5 dni18-10-2023
2021
−1 mies. 24 dni22-08-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−17 dni28-09-2020
2018
+2 mies. 21 dni04-10-2019
2017
−12 dni03-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Hl Mando Corporation posiada 2300000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 07.11.2024 jest Hl Mando Corporation kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 12.06.2023 do 07.11.2024
był Hl Mando Corporation kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 02.11.2022 do 12.06.2023 najwięcej udziałów posiadał Hl Mando Corporation. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.