SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1.DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI ORAZ DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU STOWARZYSZENIA UPOWAŻNIONE SĄ DWIE OSOBY CZŁONKOWSKIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCE ŁĄCZNIE. 2.ZARZĄD MOŻE WYZNACZYĆ ZE SWOJEGO GRONA PEŁNOMOCNIKA/PEŁNOMOCNICZKĘ, KTÓRY/KTÓRA JEDNOOSOBOWO SKŁADAĆ MOŻE OŚWIADCZENIA WOLI ORAZ ZACIĄGAĆ ZOBOWIĄZANIA MAJĄTKOWE W IMIENIU STOWARZYSZENIA. 3.ZARZĄD JEDNOGŁOŚNIE PODEJMUJE DECYZJĘ O UDZIELENIU PEŁNOMOCNICTWA DO JEDNOOSOBOWEGO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI ORAZ ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU STOWARZYSZENIA DOWOLNEJ OSOBIE.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELAMI STOWARZYSZENIA SĄ: A.PRZECIWDZIAŁANIE DYSKRYMINACJI I PRZEMOCY, W SZCZEGÓLNOŚCI ZE WZGLĘDU NA: POCHODZENIE ETNICZNE I NARODOWE, NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ, WIEK, PŁEĆ, ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ, WYZNANIE LUB BEZWYZNANIOWOŚĆ, STATUS SPOŁECZNY I EKONOMICZNY ORAZ OCHRONA PRAWA CZŁOWIEKA I SWOBÓD OBYWATELSKICH, B.PODNIESIENIE POZIOMU WIEDZY NA TEMAT EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ NA RZECZ RÓWNOŚCI I RÓŻNORODNOŚCI, C.WPROWADZENIE EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ MA RZECZ RÓWNOŚCI I RÓŻNORODNOŚCI DO SYSTEMU EDUKACJI FORMALNEJ, D.WPROWADZENIE EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ NA RZECZ RÓWNOŚCI I RÓŻNORODNOŚCI DO EDUKACJI NIEFORMALNEJ, W SZCZEGÓLNOŚCI USŁUG SZKOLENIOWYCH I DORADCZYCH, E.WZMOCNIENIE ROLI I ZNACZENIA EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ NA RZECZ RÓWNOŚCI I RÓŻNORODNOŚCI W EDUKACJI FORMALNEJ I NIEFORMALNEJ, F.ZAPEWNIENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ NA RZECZ RÓWNOŚCI I RÓŻNORODNOŚCI, G.INTEGRACJA OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ EDUKACJĄ ANTYDYSKRYMINACYJNĄ NA RZECZ RÓWNOŚCI I RÓŻNORODNOŚCI.
Edukacja antydyskryminacyjna dla nauczycieli i edukatorów.
Przygotowywanie dedykowanych szkoleń dla instytucji i biznesu.
Tworzenie publikacji oraz materiałów edukacyjnych.
Organizacja wydarzeń i warsztatów na rzecz równości.
Wsparcie dla grup dyskryminowanych poprzez integrowanie społeczności.
działa na rzecz promowania równości oraz przeciwdziałania dyskryminacji poprzez edukację. Od swojego powstania w 2009 roku, TEA zrzesza specjalistów z zakresu edukacji antydyskryminacyjnej, oferując wsparcie w formie szkoleń, publikacji oraz materiałów edukacyjnych. Organizacja skupia się na kształtowaniu wiedzy o mechanizmach dyskryminacji i rozwijaniu kompetencji potrzebnych do ich zwalczania. TEA dobrowolnie angażuje się w działania, które mają na celu integrowanie różnych grup społecznych oraz wspieranie praktyk równości, zarówno w środowisku edukacyjnym, jak i w biznesie.
W ramach organizacji realizowane są projekty skierowane do nauczycieli, rodziców oraz instytucji, których celem jest wdrażanie skutecznych rozwiązań przeciwdziałających dyskryminacji. TEA oferuje także dedykowane szkolenia dla pracowników oraz kadry zarządzającej, aby poprawić zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy. Organizacja jest aktywna w społeczności, organizując wydarzenia, warsztaty oraz publikując materiały edukacyjne, które są dostępne w cyfrowej bibliotece. TEA podkreśla znaczenie edukacji antydyskryminacyjnej jako kluczowego elementu w budowaniu równego społeczeństwa, zdolnego do przeciwdziałania dyskryminacyjnym praktykom i promowania wartości równości.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNE