SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTACJI ZARZĄDU, W TYM SKŁADANIA OŚWIDCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA WSZELKIEJ KORESPONDENCJI UPRAWNIENI SĄ PREZES ZARZĄDU WRAZ Z JEDNYM CZŁONKIEM ZARZĄDU
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1) WSPIERANIE ROZWOJU GMINY ANDRZEJEWO I JEJ PROMOCJA; 2) DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA; 3) DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ PODTRZYMYWANIA TRADYCJI REGIONALNYCH, PIELĘGNOWANIA ORAZ ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI KULTUROWEJ ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM WKŁADU W ROZWÓJ TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ NA TERENIE GMINY ANDRZEJEWO; 4) PROMOCJA ZATRUDNIENIA I AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ MIESZKAŃCÓW GMINY ANDRZEJEWO POZOSTAJĄCYCH BEZ PRACY LUB ZAGROŻONYCH UTRATĄ PRACY ORAZ ZRÓŻNICOWANIA FORM ZATRUDNIENIA NA TERENIE GMINY; 5) WSPOMAGANIE I PROMOWANIE INICJATYW NAUKOWYCH I OŚWIATOWYCH NA TERENIE DZIAŁALNOŚCI GMINY; 6) POGŁĘBIANIE INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ ORAZ ROZWIJANIE KONTAKTÓW I WSPÓŁPRACY MIĘDZY GMINĄ ANDRZEJEWO ORAZ PARTNERSKIMI JEDNOSTKAMI SAMORZĄDOWYMI UNII EUROPEJSKIEJ; 7) DZIAŁANIE NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA NATURALNEGO; 8) WSPIERANIE I PROMOCJA KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU; 9) WSPIERANIE INICJATYW SPOŁECZNYCH NA RZECZ BUDOWY I ROZBUDOWY INFRASTRUKTURY NA TERENIE GMINY; 10) SPOŁECZNA OPIEKA NAD ZABYTKAMI ORAZ POMNIKAMI PRZYRODY I KULTURY; 11) PODNOSZENIE AKTYWNOŚCI TURYSTYCZNEJ REGIONU.
swoją działalność 3 marca 2003 roku jako stowarzyszenie zwykłe. Z uwagi na niewielki zasięg i potencjał organizacji, jej działania były ograniczone. Jednakże, w 2005 roku, z inicjatywy grupy pasjonatów, TRZA zostało reaktywowane jako stowarzyszenie rejestrowe. 18 marca 2006 roku zorganizowano zebranie założycielskie, które doprowadziło do rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym 9 sierpnia 2006 roku. Celem TRZA jest wsparcie rozwoju gminy Andrzejewo i jej popularyzacja, poprzez działalność społeczną i charytatywną. Stowarzyszenie szczególną uwagę zwraca na podtrzymywanie tradycji lokalnych oraz rozwój świadomości kulturalnej, koncentrując się na twórczości ludowej w regionie. TRZA angażuje się w promocję zatrudnienia i aktywizacji zawodowej mieszkańców, współpracując z lokalnymi instytucjami w działaniach na rzecz scoutingu rynku pracy. Działania stowarzyszenia obejmują również wspieranie inicjatyw edukacyjnych, ochrony środowiska oraz promowanie kultury fizycznej i sportu. Organizowane są wydarzenia, takie jak regionalne pikniki rodzinne oraz konkursy, które angażują społeczność lokalną oraz oceniają możliwości rozwoju turystyki, agroturystyki, a także rękodzielnictwa. TRZA, poprzez programy takie jak "Działaj lokalnie" i "Dyplom z marzeń", podejmuje działania na rzecz rozwiązania kluczowych problemów regionu, w tym bezrobocia oraz potrzeb w zakresie kształcenia i kultury.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI ANDRZEJEWSKIE