SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA STOWARZYSZENIA I DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH UPOWAŻNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE, W TYM PREZES LUB WICEPREZES
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
A) WYRÓWNYWANIE SZANS DZIECI I MŁODZIEŻY, SZCZEGÓLNIE Z RODZIN O TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ; B) WSPOMAGANIE ROZWOJU I INTEGRACJI WSPÓLNOT ORAZ SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH, MIGRANTÓW, OSÓB STARSZYCH I SENIORÓW. C) PRZECIWDZIAŁANIE PATOLOGIOM SPOŁECZNYM; D) PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ SKIEROWANEJ DO DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW ORAZ OSÓB PRACUJĄCYCH Z TYMI GRUPAMI; E) PROMOCJA I ORGANIZACJA WOLONTARIATU; F) OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA; G) AKTYWIZACJA ZAWODOWA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM RODZICÓW, KTÓRZY W ZWIĄZKU Z WYCHOWYWANIEM DZIECI ZNALEŹLI SIĘ POZA RYNKIEM PRACY.
Organizacja non-profit wspierająca rozwój dzieci i młodzieży.
Specjalistyczna poradnia psychologiczna i pedagogiczna.
Centrum Aktywnego Dziecka - wsparcie dzienne dla dzieci.
Klub Młodzieżowy z darmowymi zajęciami dla nastolatków.
Warsztaty umiejętności społecznych w szkołach.
na rzecz wsparcia rozwoju dzieci, młodzieży oraz dorosłych w ich komunitarnym środowisku. Założona jako kontynuacja Społecznej Inicjatywy Pracowników i Studentów Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, stowarzyszenie ma na celu zacieśnianie relacji między mieszkańcami a instytucjami pomocy społecznej. Oferuje bogaty wachlarz usług, w tym specjalistyczną poradnię psychologiczną i pedagogiczną, interwencje kryzysowe, mediacje rodzinne oraz terapie, takie jak logopedia i terapia ręki. Stowarzyszenie prowadzi także Centrum Aktywnego Dziecka – bezpłatną placówkę wsparcia dziennego dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz Klub Młodzieżowy z bezpłatnymi zajęciami dla nastolatków. Zajmuje się również organizacją warsztatów umiejętności społecznych dla dzieci w szkołach. Wspólnym celem jest wsparcie osób z trudnych sytuacji życiowych poprzez kompleksowe, wielowymiarowe działania. W stowarzyszeniu uczestniczy 26 członków, a jego działalność opiera się na wartościach szacunku dla różnorodności oraz budowania jakościowych więzi społecznych. Stowarzyszenie działa w lokalnej społeczności, skupiając się głównie na obszarze Grochowa i Kamionka, a także w Warszawie oraz całym województwie. Od 2009 roku posiada status organizacji pożytku publicznego, co pozwala na pozyskiwanie funduszy z darowizn podatkowych.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE WSPÓLNE PODWÓRK