SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA ZWIĄZKU UPOWAŻNIENI SĄ: 1/ PRZEWODNICZĄCY 2/ WICEPRZEWODNICZĄCY 3/ SEKRETARZ 4/ INNE OSOBY W GRANICACH OKREŚLONYCH UPOWAŻNIENIEM UDZIELONYM PRZEZ ZARZĄD LUB PRZEWODNICZĄCEGO. OŚWIADCZENIA WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH SKŁADAJĄ OSOBY UPOWAŻNIONE PRZEZ ZARZĄD ZAKŁADOWY ZWIĄZKU. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI WYMAGANE JEST ŁĄCZNE DZIAŁANIE CO NAJMNIEJ DWÓCH OSÓB W TYM PRZEWODNICZĄCEGO LUB WICEPRZEWODNICZĄCEGO, CHYBA ŻE CO INNEGO WYNIKA Z TREŚCI PEŁNOMOCNICTWA.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM ZWIĄZKU JEST OBRONA PRAW, GODNOŚCI ZAWODOWEJ I INTERESÓW SWYCH CZŁONKÓW ORAZ ICH RODZIN, A W SZCZEGÓLNOŚCI: 1) OBRONA INTERESÓW ZAWODOWYCH, MATERIALNYCH, SOCJALNYCH I KULTURALNYCH CZŁONKÓW ORAZ ICH RODZIN, A TAKŻE NIEZRZESZONYCH PRACOWNIKÓW ZAKŁADU POTRZEBUJĄCYCH POMOCY; 2) ZABEZPIECZENIE PRAW PRACOWNICZYCH W ZAKRESIE WYKONYWANEJ PRACY ZAWODOWEJ, WYNAGRODZENIA, WARUNKÓW SOCJALNO BYTOWYCH ORAZ BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY; 3) HARMONIZOWANIE DZIAŁANIA ZAKŁADU PRACY Z INTERESAMI PRACOWNIKÓW; 4) UMACNIANIE RODZINY ORAZ OCHRONA ŻYCIA RODZINNEGO; 5) UMACNIANIE DEMOKRACJI, PRAWORZĄDNOŚCI I KULTURY W STOSUNKACH LUDZKICH, KSZTAŁTOWANIE ETYKI ZAWODOWEJ I SUMIENNEGO STOSUNKU DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNICZYCH; 6) STWARZANIE PRACOWNIKOM WARUNKÓW PODNOSZENIA KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH I ADAPTACJI SPOŁECZNO-ZAWODOWEJ MŁODYM PRACOWNIKOM.
Reprezentacja interesów pracowników dozoru i służb technicznych
Poprawa warunków pracy i wynagrodzeń członków
Promowanie rozwoju osobistego i podwyższania kwalifikacji
koncentruje się na obronie interesów pracowników związanych z dozorem oraz pracownikami służb inżynieryjno-technicznych, ekonomicznych i administracji. Odgrywa ważną rolę w łączeniu potrzeb i oczekiwań zarówno pracowników, jak i pracodawców. Związek wyróżnia się zaangażowaniem swoich członków, którzy są odpowiedzialni za kierowanie organizacją i podejmowanie kluczowych decyzji przez wybór swoich przedstawicieli. Celem działalności KADRY jest poprawa warunków pracy i płacy swoich członków, co ma na celu zapewnienie im stabilnych, dobrze opłacanych miejsc pracy. Dodatkowo, organizacja koncentruje się na promowaniu rozwoju osobistego i podnoszeniu kwalifikacji pracowników, co sprzyja innowacyjności w branży oraz w lokalnym społeczeństwie. Historia związku odzwierciedla jego stałe dążenie do rozwoju i realnych zmian, które przekładają się na lepsze warunki życia pracowników związanych z przemysłem węglowym.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
ZWIĄZEK ZAWODOWY "KADRA" KOPALNI WĘGLA BRUNATNEGO BEŁCHATÓ