KAZAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000132965
NIP
7951532361
REGON
651500282

Podmiot wykreślony z KRS: 07.04.2025

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
186,6 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
275,6 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
12,7 mln
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
301 mln
Info
Województwo
PODKARPACKIE
Miejscowość
PRZEMYŚL
Adres
LWOWSKA, 154
Kod pocztowy
37-700
Rejestracja
2002-10-01
Rozpoczęcie działalności
2002-10-01
Kapitał zakładowy
450000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD SPÓŁKI
Strona www
Email
kontakt@kazar.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W ZARZĄDZIE WIELOOSOBOWYM DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE.
Branże
Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność wesołych miasteczek i parków rozrywkiDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktówSprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuteriiSprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachTransport drogowy towarówDziałalność agencji reklamowychNaprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnegoPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanychSprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskachDziałalność związana z oprogramowaniemProdukcja odzieży skórzanejRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneSprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczącychKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneSprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowegoSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetSprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowaniaPozostała działalność wydawniczaSprzedaż hurtowa perfum i kosmetykówSprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowaniaZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieDZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEMDziałalność obiektów kulturalnychWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychSprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność portali internetowychZakładanie stolarki budowlanejPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacjaNaprawa obuwia i wyrobów skórzanychPranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskichSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoSprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówWykonywanie instalacji elektrycznychPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnośćPozostała działalność związana ze sportemPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność; działalność portali internetowychDziałalność obiektów sportowychDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowyBADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWEDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanychSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnychNaprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczegoNaprawa zegarów, zegarków oraz biżuteriiProdukcja obuwiaHANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCHSprzedaż hurtowa skórWypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowegoNaprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowegoMalowanie i szklenieSprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachTRANSPORT LOTNICZYPozaszkolne formy edukacji artystycznejSprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachMAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORTSprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatykiProdukcja wyrobów futrzarskichPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznejSprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowegoPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiWyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowychPrzygotowanie terenu pod budowęSprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachNaprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytkuSprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachNaprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowegoWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychNaprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnychSprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnychSprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowegoDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarówDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymiWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowychPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychProdukcja komputerów i urządzeń peryferyjnychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowychSprzedaż hurtowa mebli biurowychProdukcja sprzętu sportowegoDziałalność klubów sportowychTynkowanieWydawanie gazetProdukcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieżyProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskichDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowychWYTWARZANIE I PRZETWARZANIE KOKSU I PRODUKTÓW RAFINACJI ROPY NAFTOWEJSprzedaż hurtowa odzieży i obuwiaSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzajuPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNADziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
Sprzedaż obuwia, torebek i galanterii skórzanej.|Zróżnicowana oferta dla kobiet i mężczyzn.|Wysokiej jakości materiały i rzemiosło.|Sklep internetowy ułatwiający zakupy.|Łączenie klasyki z nowoczesnymi trendami.

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Kazar Group osiągnęła 275 547 956 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 273 854 133 zł. Pozostałe przychody to 1 693 823 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 261 139 581 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 12 714 552 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 15 717 466 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 275 547 956 zł w 2024 roku.
• 282 257 719 zł w 2023 roku.
• 256 972 416 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1 648 017 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 12 714 552 zł w 2024 roku.
• 1 668 904 zł w 2023 roku.
• 7 643 430 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Kazar Group wynosi 300 977 102 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 66 420 257 zł a 688 869 890 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 10 314 759 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 300 977 102 zł w 2024 roku.
• 251 731 770 zł w 2023 roku.
• 257 850 139 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Kazar Group wynosi 20,3 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Kazar Group wynosi 25,77 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 2 585 526 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 20 301 241 zł w 2024 roku.
• 10 568 525 zł w 2023 roku.
• 11 168 111 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 2 087 089 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 25 770 388 zł w 2024 roku.
• 16 547 953 zł w 2023 roku.
• 16 337 724 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie Kazar Group wynosi 465 osób.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 465 os. w 2024 roku.
• 511 os. w 2023 roku.
• 560 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Kazar Group wynosi 2,30%. To oznacza, że firma ma szansę 2,30% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,026% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,30% w 2024 roku.
• 2,29% w 2023 roku.
• 2,32% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kazar Group wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,05% w 2024 roku.
• 0,10% w 2023 roku.
• 0,10% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kazar Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Kazar Group wynosi 9,42 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2,54 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17,71 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2,54 mln zł a 17,71 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 58 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 9,42 mln zł w 2024 roku.
• 8,11 mln zł w 2023 roku.
• 8,12 mln zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2,54 mln zł w 2024 roku.
• 334 tys. zł w 2023 roku.
• 1,53 mln zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 17,71 mln zł w 2024 roku.
• 15,17 mln zł w 2023 roku.
• 14,92 mln zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 47 066 676 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Kazar Group wyniosły 253 552 891 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 19% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 2 471 070 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 47 066 676 zł w 2024 roku
• 41 001 538 zł w 2023 roku
• 36 877 669 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 0 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 19% w 2024 roku
• 15% w 2023 roku
• 15% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Kazar Group wyniosła 186 633 176 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 138 066 845 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 48 566 332 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 186 633 176 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 98 072 833 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 88 560 343 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 422 664 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 186 633 176 zł w 2024 roku.
• 186 827 956 zł w 2023 roku.
• 178 424 566 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 14%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 7%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 5%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Kazar Group wyniosły 98 072 833 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 186 633 176 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 53%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7 584 831 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 98 072 833 zł w 2024 roku
• 110 982 165 zł w 2023 roku
• 103 809 266 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 53% w 2024 roku
• 59% w 2023 roku
• 58% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Kazar Group wykazała przychody na poziomie 275 547 956 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 16 866 557 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 4 152 005 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 12 714 552 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 25% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 504 201 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 4 152 005 zł w 2024 roku
• 1 142 440 zł w 2023 roku
• 446 231 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Kazar Group wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 97% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 65% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 71% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 5%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 97% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 5%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 79 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 133 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−4 mies. 13 dni
2023
−1 mies. 5 dni
2022
−1 mies. 14 dni
2021
−5 mies. 2 dni
2020
−3 mies. 19 dni
2019
−3 mies. 16 dni
2018
−1 mies. 17 dni
2017
−10 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Enco Capital Alternatywna posiada 9000 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 29.11.2024 jest Enco Capital Alternatywna kontrolujący 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 24.07.2024 do 29.11.2024 była Enco Capital Alternatywna kontrolująca 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 11.03.2022 do 24.07.2024 najwięcej udziałów posiadał Kazienko Artur. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.

Reprezentacja