SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU FUNDACJI UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU FUNDACJI UPRAWNIENI SĄ: 1) W SPRAWACH, KTÓRYCH PRZEDMIOTEM JEST ROZPORZĄDZENIE PRAWEM LUB ZACIĄGNIĘCIE ZOBOWIĄZANIA DO ŚWIADCZENIA O WARTOŚCI NIE PRZEKRACZAJĄCEJ 6.000 ZŁ - KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE; 2) W POZOSTAŁYCH SPRAWACH - DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
RADA FUNDATORÓW
Cel działania
CELEM FUNDACJI JEST WSPIERANIE KULTURY I SZTUKI POPRZEZ : 1. POPULARYZACJĘ I UPOWSZECHNIANIE KULTURY I SZTUKI, 2. WSPOMAGANIE INSTYTUCJI ARTYSTYCZNYCH, 3. WSPOMAGANIE SZKOLNICTWA ARTYSTYCZNEGO, 4. FUNDOWANIE STYPENDIÓW, 5. FUNDOWANIE KONCERTÓW, IMPREZ, WYDARZEŃ KULTURALNYCH I ARTYSTYCZNYCH, 6. FUNDOWANIE NAGRAŃ MUZYCZNYCH I WYDAWNICTW PŁYTOWYCH, 7. FUNDOWANIE WYDAŃ NUT I PATYTUR, 8. PROMOCJĘ ARTYSTÓW I ANIMATORÓW SZTUKI, 9. POPULARYZACJĘ I UPOWSZECHNIANIE WYBITNYCH DZIEŁ, TWÓRCÓW I WYKONAWCÓW POPRZEZ WYKORZYSTYWANIE NOWOCZESNYCH ŚRODKÓW TECHNICZNYCH W TYM PRZEKAZU ELEKTRONICZNEGO ( KASETY VIDEO, PŁYTY DVD, I INNE ).
Organizacja festiwalu Ogrody Muzyczne od 2001 roku.
Program obejmuje koncerty, projekcje operowe i multimedia.
Różnorodność muzyczna od baroku do współczesnych stylów.
Inicjatywy angażujące dzieci i młodzież.
Festiwal przyciąga tysiące widzów każdego roku.
odpowiedzialna jest za organizację festiwalu muzycznego o tej samej nazwie, odbywającego się w Warszawie. Głównym celem festiwalu jest popularyzacja muzyki klasycznej oraz innych gatunków muzycznych poprzez organizację koncertów, projekcji operowych oraz przekazów multimedialnych. Festiwal odbywa się co roku w lipcu, a jego program obejmuje zarówno występy lokalnych artystów, jak i międzynarodowe formacje muzyczne. Fundacja stawia na różnorodność gatunkową, przedstawiając muzykę od baroku przez klasycyzm aż po współczesne style, w tym pop-operę oraz muzykę z gier komputerowych. Unikalnym aspektem festiwalu są interaktywne wydarzenia oraz takie inicjatywy jak „Dziecięce Ogrody Muzyczne” czy „Strefa Ciszy”, które angażują różne grupy wiekowe i społeczności. Festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności, a każdego roku przyciąga tysiące widzów. Przez lata wydarzenie zyskało miano Warszawskiego Letniego Salonu Muzycznego, a jego różnorodność oferuje możliwość odkrycia muzyki w nowych kontekstach. Fundacja w dalszym ciągu rozwija swoje projekty, w tym Ważnym celem jest dostosowanie wydarzeń do oczekiwań publiczności, co dokumentowane jest poprzez aktywne zbieranie opinii uczestników.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki