SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PARAGRAF 16 UST.10 STATUTU DO REPREZENTOWANIA TOWARZYSTWA NA ZEWNĄTRZ ORAZ DZIAŁANIA W IMIENIU TOWARZYSTWA UPRAWNIENI SĄ RAZEM: PREZES TOWARZYSTWA ORAZ WICE PREZES TOWARZYSTWA. PARAGRAF 18 UST.3 STATUTU DO REPREZENTOWANIA TOWARZYSTWA W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH ORAZ DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH JEST UPOWAŻNIONY PREZES I SKARBNIK, LUB INNY CZŁONEK ZARZĄDU KAŻDORAZOWO UPOWAŻNIONY PRZEZ PREZESA.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
A)POGŁĘBIANIE PRZEZ CZŁONKÓW WIEDZY O ALBANII I ALBAŃCZYKACH. B)INICJOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ SŁUŻĄCYCH PROPAGOWANIU W POLSCE WIEDZY O ALBANII I ALBAŃCZYKACH, ZWŁASZCZA O ICH HISTORII, JĘZYKU I KULTURZE, A W SZCZEGÓLNOŚCI ZWALCZANIE NIEKORZYSTNYCH DLA ALBANII I ALBANCZYKÓW STEREOTYPÓW POPRZEZ DOSTARCZANIE SZERSZYM KRĘGOM SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO OBFITSZEJ I OBIEKTYWNEJ INFORMACJI O SPRAWACH ALBAŃSKICH. C)UDZIAŁ W PROPAGOWANIU KULTURY POLSKIEJ WŚRÓD ALBAŃCZYKÓW. D)WSPIERANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ PROWADZĄCYCH DO WZAJEMNEGO BEZPOŚREDNIEGO POZNAWANIA SIĘ POLAKÓW Z ALBAŃCZYKAMI.
Promowanie współpracy kulturalnej między Polską a Albanią
Organizacja wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych
Prezentowanie aktualnych informacji o Albanii
Wsparcie inicjatyw humanitarnych i uchodźców
współpracy i wzajemnym zrozumieniu między Polską a Albanią. Organizacja działa przede wszystkim na rzecz rozwijania więzi kulturalnych, edukacyjnych oraz społecznych pomiędzy oboma narodami. Towarzystwo Polsko-Albańskie organizuje różnorodne wydarzenia, w tym spotkania kulturalne, prelekcje, wystawy oraz projekcje filmowe, które pozwalają Polakom lepiej poznać kulturę i historię Albanii. Dzięki tym działaniom, organizacja stara się budować mosty między obywatelami obu krajów, promując wzajemne zrozumienie i szacunek. Organizacja jest aktywnie zaangażowana w prezentowanie najnowszych wydarzeń i informacji dotyczących Albanii, dzięki czemu jej członkowie mają dostęp do aktualnych i rzetelnych informacji z pierwszej ręki. Od założenia, Towarzystwo Polsko-Albańskie również wspiera inicjatywy humanitarne i działa na rzecz uchodźców, co jest wyrazem szerokiego zaangażowania społecznego i międzynarodowego wsparcia w trudnych czasach. Ich działalność jest napędzana przez pasję do budowania lepszej przyszłości opierającej się na relacjach międzykulturowych i wspólnych wartościach.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
TOWARZYSTWO POLSKO-ALBAŃSKI