SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
WG STATUTU: OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU ZARZĄDU FUNDACJI MOŻE SKŁADAĆ PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU LUB DWAJ UPOWAŻNIENI PRZEZ ZARZĄD FUNDACJI CZŁONKOWIE.
Cel działania
/WG STATUTU/ 1. INSPIROWANIE I FINANSOWANIE /W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI/ PRODUKCJI FILMÓW I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH MŁODYCH TWÓRCÓW POLSKICH, O WYSOKIEJ WARTOŚCI ARTYSTYCZNEJ. 2. POPIERANIE EKSPERYMENTÓW TWÓRCZYCH W DZIEDZINIE SZTUKI FILMOWEJ /M. IN. STYPENDIA/. 3. PROMOCJA FILMÓW POLSKICH. 4. UTWORZENIE WYTWÓRNI FILMOWEJ MŁODYCH, JAKO NOWEGO, NIEZALEŻNEGO OŚRODKA STUDIÓW I PRODUKCJI FILMOWEJ.
Organizacja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EUROSHORTS
Warsztaty edukacyjne i dubbingowe
Produkcja filmów fabularnych, dokumentalnych i muzycznych
Stworzenie Wirtualnego Studia Filmowego
ośrodek kultury, mający na celu wsparcie młodych filmowców oraz stworzenie non-profit studia filmowego. Zespół fundacji, w którego skład wchodzą Przemysław Młyńczyk, Milenia Fiedler i Andrzej Musiał, aktywnie angażuje się w realizację unikalnych projektów kulturalnych zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. W ramach swoich działań fundacja organizuje Międzynarodowy Festiwal Filmowy EUROSHORTS, prowadzi warsztaty edukacyjne, w tym polsko-ukraińskie warsztaty dubbingu, a także eksperymentalne projekty multimedialne, jak Wirtualne Studio Filmowe. Fundacja zajmuje się również produkcją zarówno filmów fabularnych, dokumentalnych, jak i muzycznych, które zdobyły uznanie na festiwalach. Działalność instytucji opiera się na wspieraniu wolontariuszy oraz pozyskiwaniu darowizn oraz dotacji. Dzięki tym środkom fundacja może kontynuować swoją misję kulturalną i wspierać młodych artystów.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki