SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU FUNDACJI, W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH UPRAWNIONYCH JEST DOWOLNY CZŁONEK ZARZĄDU.
Cel działania
1) SZERZENIE WIEDZY, NAUK ŚCISŁYCH, TECHNOLOGII, SZCZEGÓLNIE NAUKA PROGRAMOWANIA, OBSŁUGI KOMPUTERÓW. 2) WSPIERANIE OTWARTEGO OPROGRAMOWANIA. 3) WALKA Z WYKLUCZENIEM CYFROWYM. 4) DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU ZAPOBIEGANIE BEZMYŚLNEGO SPĘDZANIA CZASU PRZED EKRANAMI, ZWŁASZCZA DZIECI. 5) POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA KORZYSTANIA Z INTERNETU. 6) WALKA Z UZALEŻNIENIEM OD TECHNOLOGII ORAZ URZĄDZEŃ CYFROWYCH - M. IN. INTERNETU, EKRANÓW. 7) PROPAGOWANIE ODPOWIEDZIALNEGO KORZYSTANIA Z NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII. 8) INSPIROWANIE ORAZ WSPIERANIE INICJATYW POLEGAJĄCYCH NA ZESPOŁOWEJ PRACY NAD OTWARTYMI PROJEKTAMI POŻYTKU PUBLICZNEGO.
Branże
Opis
Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu
Kursy i warsztaty programowania
Organizacja konkursów programistycznych
Promowanie oprogramowania open-source
oraz promowaniu edukacji informatycznej. Organizacja prowadzi szereg działań edukacyjnych, w tym kursy programowania, warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także organizację konkursów programistycznych. Jednym z kluczowych obszarów działalności fundacji jest dostarczanie innowacyjnych narzędzi i materiałów do samodzielnej nauki, takich jak interaktywne dashboardy i podcasty. Fundacja była również zaangażowana w ważne inicjatywy społeczno-edukacyjne, takie jak dostarczenie 100 egzemplarzy książki Ada & Zangemann do szkół na terenie Szczecina. Poprzez swoje projekty, Elektryczna Owca dąży do zwiększenia dostępu do nowoczesnych technologii i oprogramowania open-source, zachęcając do wykorzystania otwartych formatów oraz dzielenia się kodem źródłowym. Fundacja aktywnie wspiera młodych programistów, organizując konkursy i warsztaty, które pomagają rozwijać ich umiejętności oraz zainteresowania w dziedzinie IT.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki