SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI, Z ZASTRZEŻENIEM UST. 2, SKŁADAJĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE. 2. W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH ZATRUDNIANIA PRACOWNIKÓW ORAZ W SPRAWACH NIE ZWIĄZANYCH Z ZACIĄGANIEM ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH POWYŻEJ 10.000 (DZIESIĘĆ TYSIĘCY) ZŁOTYCH - OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI MOGĄ SKŁADAĆ JEDNOOSOBOWO PREZES LUB VICEPREZES FUNDACJI.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI
Cel działania
CELAMI FUNDACJI SĄ: 1. INICJOWANIE I WSPIERANIE NOWATORSKICH ROZWIĄZAŃ W RÓŻNORODNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA SPOŁECZNEGO, A SZCZEGÓLNIE W OCHRONIE PRAW I WOLNOŚCI CZŁOWIEKA I OBYWATELA, W OCHRONIE ŻYCIA RODZINNEGO I PROFILAKTYCE SPOŁECZNEJ. 2. PROPAGOWANIE WYKORZYSTANIA NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII W OGÓLNIE POJĘTYM PORADNICTWIE OBYWATELSKIM. 3. POPULARYZACJA IDEI MEDIACJI RODZINNEJ I SPOŁECZNEJ. 4. ROZWIJANIE I UMACNIANIE POSTAW NASTAWIONYCH NA AKTYWNE WSPÓŁDZIAŁANIE W ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO. 5. DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ ORGANIZACJI, KTÓRYCH CELAMI STATUTOWYMI JEST: DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA, NAUKOWO-TECHNICZNA, OŚWIATOWA, KULTURALNA, W ZAKRESIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU, OCHRONY ŚRODOWISKA, DOBROCZYNNOŚCI, OCHRONY ZDROWIA I POMOCY SPOŁECZNEJ, REHABILITACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ INWALIDÓW. 6. DZIAŁANIA NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY Z RODZIN W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ LUB MATERIALNEJ. 7. DZIAŁANIA NA RZECZ KOBIET I MĘŻCZYZN SAMOTNIE WYCHOWUJĄCYCH DZIECI. 8. DZIAŁANIA NA RZECZ DZIECI CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 9. DZIAŁANIA NA RZECZ OSÓB DOROSŁYCH CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 10. DZIAŁANIA NA RZECZ INNYCH OSÓB, KTÓRE ZNALAZŁY SIĘ W SZCZEGÓLNIE TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ LUB MATERIALNEJ. 11. POMOC OSOBOM Z ZABURZENIAMI ROZWOJU. 12. PROWADZENIE WSZECHSTRONNEJ DZIAŁALNOŚCI W ZAKRESIE ICH ROZWOJU. 13. ORGANIZOWANIE POMOCY MEDYCZNEJ, TERAPEUTYCZNEJ, REHABILITACYJNEJ ORAZ FINANSOWEJ I RZECZOWEJ DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI ROZWOJU ORAZ Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI. 14. POMOC ZINTEGROWANYM GRUPOM W ZAKRESIE DZIAŁAŃ SPORTOWYCH, KULTURALNYCH, CHARYTATYWNYCH. 15. POMOC W TWORZENIU GRUP I ŚRODOWISK INTEGRACYJNYCH. 16. PODEJMOWANIE WSZELKICH DZIAŁAŃ W ZAKRESIE OCHRONY ZWIERZĄT, W SZCZEGÓLNOŚCI W ZAKRESIE DOTYCZĄCYM PSÓW BEZDOMNYCH, PORZUCONYCH LUB NIEWŁAŚCIWIE TRAKTOWANYCH.
Integracja społeczna poprzez projekty artystyczne i edukacyjne
Wsparcie dla dzieci i dorosłych niepełnosprawnych
Organizacja warsztatów, wyjazdów i spektakli teatralnych
Promowanie akceptacji i różnorodności wśród społeczności lokalnej
przyjaciela Pawła, który pragnął stworzyć przestrzeń do realizacji pasji i integracji społeczności. Działając od 2011 roku na osiedlu Rajsków, grupa społeczna Nasz PS skupiła się na organizowaniu spotkań wakacyjnych, zabaw i różnych projektów, przede wszystkim dla dzieci. Celem była integracja dzieci niepełnosprawnych z rówieśnikami oraz pokazanie, że mogą one być pełnoprawnymi uczestnikami życia społecznego.Integracja, akceptacja i różnorodność stały się fundamentem działalności Fundacji Misz Masz, która to poprzez liczne inicjatywy stara się łączyć ludzi o różnych zainteresowaniach i umiejętnościach. Organizacja ta oferuje warsztaty artystyczne, wyjazdy i spotkania, angażując zarówno dzieci, jak i dorosłych. Projekty teatralne stały się artystyczną wizytówką fundacji, przyciągając ludzi sztuki, nauczycieli, sportowców, wolontariuszy oraz innych członków społeczności.Marzenia, Integracja, Sport, Zabawa, Miłość, Akceptacja, Spontaniczność, Zaangażowanie te wartości są kluczowe dla Fundacji Misz Masz, która dąży do spełnienia marzeń swoich członków. Organizacja ta nie tylko wspiera lokalną społeczność, ale także stara się wychodzić poza jej ramy i dotrzeć do tych, którzy potrzebują wsparcia i akceptacji. Fundacja aktywnie działa, aby umożliwić ludziom z różnych środowisk wspólne działania, pomagając im odnaleźć swoje miejsce w społeczności i przełamywać własne ograniczenia. Dzięki wsparciu przyjaciół i wolontariuszy, Misz Masz kontynuuje swoją misję, rozwijając się i spełniając marzenia swoich członków.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki