SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA STOWARZYSZENIA I DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU STOWARZYSZENIA UPOWAŻNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU STOWARZYSZENIA W OSOBACH PREZESA I WICEPREZESA LUB JEDNEGO Z CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. REINTEGRACJA SPOŁECZNA I ZAWODOWA OSÓB ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM. 2. PROMOCJA ZATRUDNIEMA I AKTYWIZACJA ZAWODOWA OSÓB POZOSTAJĄCYCH BEZ PRACY I ZAGROŻONYCH ZWOŁNIENIEM Z PRACY. 3. DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA ROZWÓJ GOSPODARCZY, W TYM ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, 4. REHABILITACJA SPOŁECZNA I ZAWODOWA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 5. DORADZTWO I SZKOLENIE, 6. KSZTAŁCENIE USTAWICZNE, 7. INICJOWANIE DZIAŁAŃ LOKALNYCH, REGIONALNYCH I PONADREGIONALNYCH O CHARAKTERZE INTEGRACYJNYM, KULTURALNYM I SPORTOWYM, 8. ROZWIJANIE PARTNERSTWA I WSPÓŁPRACY LOKALNEJ, REGIONALNEJ, PONADREGIONALNEJ I PONADNARODOWEJ NA RZECZ POLITYKI SPOŁECZNEJ, 9. DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ ORAZ ROZWIJANIA KONTAKTÓW I WSPÓŁPRACY MIĘDZY SPOŁECZEŃSTWAMI, 10. PROMOWANIE I WSPIERANIE INSTYTUCJI, ORGANIZACJI I OSÓB DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ JEDNOSTEK RODZIN I ŚRODOWISK ZAGROŻONYCH PATOLOGIĄ STAROŚCIĄ I NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ. 11. PROMOCJA L UPOWSZECHNIANIE IDEI WOLONTARIATU, 12. ORGANIZOWANIE AKTYWNYCH FORM PRZECIWDZIAŁANIA BEZROBOCIU, UPOWSZECHNIANIE I PROMOCJA EKONOMII SPOŁECZNEJ, 13. DZIAŁANIA EDUKACYJNE I OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY. 14. OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA, 15. WYPOCZYNEK DZIECI I MŁODZIEŻY, 16. KULTURA, SZTUKA, OCHRONA DOBR KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO, 17. WSPIERANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ, 18. EKOLOGIA I OCHRONA ZWIERZĄT ORAZ OCHRONA DZIEDZICTWA PRZYRODNICZEGO.
Hostel dla kobiet i mężczyzn po terapii uzależnień.
Mieszkania chronione dla kobiet bezdomnych.
Noclegownia dla mężczyzn w Ustce.
Wsparcie psychologiczne i rehabilitacyjne dla podopiecznych.
pozarządowa, która koncentruje swoje wysiłki na pomocy osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. Jej misja opiera się na biblijnej zasadzie, która nawołuje do niesienia wsparcia tym, którzy tego potrzebują. W ramach swojej działalności, stowarzyszenie prowadzi różnorodne formy wsparcia, w tym schroniska i hostele dla osób doświadczających przemocy domowej oraz dla bezdomnych kobiet i mężczyzn. Od 2015 roku funkcjonuje hostel „Arka”, który jest przeznaczony dla tych, którzy przeszli podstawowy program terapii uzależnień lub są w trakcie terapii ambulatoryjnej. Ponadto, organizacja oferuje mieszkania chronione dla bezdomnych kobiet oraz noclegownię dla mężczyzn w Ustce. Działania stowarzyszenia nie kończą się na zapewnieniu schronienia; mają na celu także przywracanie nadziei i oferowanie wsparcia psychologicznego oraz społecznego. Wierząc, że każdy zasługuje na drugą szansę, stowarzyszenie angażuje się w procesy rehabilitacyjne swoich podopiecznych, wspierając ich w budowaniu nowych, pozytywnych wartości w życiu. Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne aktywnie pozyskuje fundusze na swoje działania, w tym przez możliwość przekazania 1% podatku, co zapewnia ciągłość oraz rozwój ich projektów społecznych.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
CHRZEŚCIJAŃSKIE STOWARZYSZENIE DOBROCZYNNE ODDZIAŁ TERENOWY W SŁUPSK