SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU FUNDACJI I REPREZENTOWANIA NA ZEWNĄTRZ UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO, A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Cel działania
DO STATUTOWYCH CELÓW FUNDACJI NALEŻY WSPIERANIE, UPOWSZECHNIANIE, INICJOWANIE I WDRAŻANIE DZIAŁAŃ W NASTĘPUJĄCYCH OBSZARACH: 1. REHABILITACJI ZDROWOTNEJ, SPOŁECZNEJ I ZAWODOWEJ W SZCZEGÓLNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POWAŻNIE BĄDŹ PRZEWLEKLE CHORYCH, 2. OPIEKI ZDROWOTNEJ I SPOŁECZNEJ W SZCZEGÓLNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POWAŻNIE BĄDŹ PRZEWLEKLE CHORYCH, 3. WSPIERANIA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ, GOSPODARCZEJ I SPOŁECZNEJ W SZCZEGÓLNOŚCI WŚRÓD OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POWAŻNIE BĄDŹ PRZEWLEKLE CHORYCH, 4. WSPIERANIA GRUP DEFAWORYZOWANYCH SPOŁECZNIE, W TYM OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I W PODESZŁYM WIEKU, 5. STOSOWANIA NOWATORSKICH ROZWIĄZAŃ WSPIERAJĄCYCH RÓŻNORODNE DZIEDZINY ŻYCIA SPOŁECZNEGO W SZCZEGÓLNOŚCI DOTYCZĄCYCH REHABILITACJI A TAKŻE OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA, POWODUJĄCE WYRÓWNANIE SZANS, A TAKŻE ROZWÓJ JEDNOSTEK, SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH, INSTYTUCJI ORAZ SPOŁECZEŃSTWA
Branże
Opis
Wsparcie osób z niepełnosprawnościami
Trójwymiarowa terapia wad stóp
ZOGA Therapy dla pediatrii oraz niemowląt
Szkolenia dla terapeutów
Aktywizacja projektów rehabilitacyjnych
dotkniętej trudnościami związanymi z niepełnosprawnością. Inspiracją dla założenia fundacji była historia ojca założyciela, Adama Moritza, który z powodów zdrowotnych musiał dostosować swoje życie oraz życie rodziny do nowych warunków. Fundacja, działająca pod hasłem 'Chwytaj Dzień', ma na celu wsparcie osób z niepełnosprawnościami oraz ich bliskich poprzez różnorodne formy pomocy i edukacji. Działania fundacji obejmują przede wszystkim terapie oraz szkolenia. W ofercie znalazły się innowacyjne metody terapeutyczne takie jak trójwymiarowa terapia wad stóp według Barbary Zukunft-Huber, terapia blizan oraz ZOGA Therapy. ZOGA jest stosuje w rehabilitacji pediatrycznej oraz u niemowląt, a także przy wadach postawy i w integracji strukturalnej czaszki. Fundacja składa się z zespołu wykwalifikowanych terapeutów, którzy angażują się w pomoc oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń, mając na celu rozwój w zakresie fizjoterapii. Carpe Diem nie tylko oferuje wsparcie dla swoich podopiecznych, ale także angażuje się w różnorodne projekty, które pozwalają na aktywną rehabilitację i poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Fundacja stawia na interakcję i serdeczność, zapraszając do współpracy osoby potrzebujące pomocy oraz tych, którzy pragną się zaangażować w działania prospołeczne.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki