SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA FUNDACJI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU FUNDACJI UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Cel działania
1. POMOC W BUDOWANIU POZYTYWNYCH RELACJI LUDZI ZE SPOŁECZEŃSTWEM; ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI EMPATYCZNEGO MYŚLENIA - JAKO WYZNACZNIKA DOBREJ KOMUNIKACJI I SZCZĘŚCIA. 2. ZACHĘCANIE DO PRAC WOLONTARYSTYCZNYCH. EMPATIA JAKO WYBÓR I DROGA DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA - CZERPANIE RADOŚCI Z POMAGANIA. 3. WSPIERANIE GRUPOWYCH DZIAŁAŃ OPARTYCH NA WSPÓŁPRACY I REALIZOWANIU WSPÓLNYCH CELÓW, WSPÓLNE ROBIENIE RZECZY BEZINTERESOWNYCH DLA DOBRA INNYCH W TYM BEZROBOTNYCH, BEZDOMNYCH, SŁABSZYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH, CIERPIĄCYCH LUDZI I ZWIERZĄT. 4. INSPIROWANIE INNYCH DO DZIAŁAŃ NIETYPOWYCH, UCZENIE OTWARTOŚCI I KREATYWNEGO MYŚLENIA. 5. DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA ROZWÓJ WSPÓLNOT I SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH. 6. OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA, W TYM PROMOCJA SPORTU. 7. EKOLOGIA I OCHRONA ZWIERZĄT, W TYM OCHRONA ZASOBÓW PRZYRODNICZYCH I KULTUROWYCH NASZEGO KRAJU, ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA, WSPIERANIE LOKALNYCH INICJATYW SPOŁECZNYCH. 8. DBAŁOŚĆ O KULTURĘ I DZIEDZICTWO NARODOWE. 9. PROMOWANIE CZYTELNICTWA JAKO NARZĘDZIA EDUKACYJNEGO DO BUDOWANIA KAPITAŁU SPOŁECZNEGO I KULTUROWEGO; PROMOWANIE LITERATURY JAKO WAŻNEJ PRZESTRZENI DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ CZŁOWIEKA; PROMOWANIE LITERATURY JAKO WAŻNEJ DZIEDZINY GOSPODARKI KREATYWNEJ NA PŁASZCZYŹNIE LOKALNEJ, REGIONALNEJ, MAKROREGIONALNEJ I MIĘDZYNARODOWEJ. 10.INSPIROWANIE I TWORZENIE WARUNKÓW DLA POWSTAWANIA NOWYCH INICJATYW LITERACKICH I PROMUJĄCYCH CZYTELNICTWO, A TAKŻE WZMACNIANIE INICJATYW ŁĄCZĄCYCH LITERATURĘ Z BIZNESEM, TURYSTYKĄ KULTURALNĄ I ZARZĄDZANIEM SAMORZĄDOWYM. 11. WYKORZYSTANIE LITERATURY JAKO NARZĘDZIA PRZYCZYNIAJĄCEGO SIĘ DO WZROSTU SPÓJNOŚCI SPOŁECZNEJ, WZMACNIANIA DIALOGU MIĘDZYKULTUROWEGO, A TAKŻE WAŻNEJ PRZESTRZENI REFLEKSJI O PRAWACH CZŁOWIEKA. 12. PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ ZMIERZAJĄCYCH DO INTEGRACJI DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SPOŁECZEŃSTWEM W TYM OSOBAMI STARSZYMI I OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI. POZOSTAŁE PKT OD 13 DO 19 ZGODNE Z § 7 STATUTEM.
Wsparcie dla rozwoju osobistego i realizacji marzeń
Organizacja warsztatów i wydarzeń edukacyjnych
Inspiracja do odkrywania pasji i talentów
Tworzenie społeczności wzajemnego wsparcia
Współpraca z partnerami w celu integracji społecznej
rozwoju osobistego i realizacji marzeń. Jej misją jest inspirowanie ludzi do odkrywania własnych pasji, niezależnie od wieku czy pochodzenia. Fundacja angażuje się w różnorodne działania, które mają na celu ukazanie, jak istotna jest odpowiedzialność za swoje życie i marzenia. Wśród celów organizacji znajduje się organizowanie wydarzeń, warsztatów oraz działalność edukacyjna, która ma na celu wzmacnianie kompetencji uczestników oraz ich aktywności społecznej. Udział w projektach fundacji nie tylko rozwija talent uczestników, ale również umożliwia im dzielenie się swoimi umiejętnościami z innymi, tworząc w ten sposób społeczność wzajemnego wspierania się. Przez różnorodne inicjatywy, fundacja stara się także zwrócić uwagę na ważne wartości, takie jak empatia, współpraca oraz cieszenie się z małych rzeczy w życiu. Dzięki współpracy z różnymi partnerami, fundacja realizuje szereg projektów mających na celu integrację społeczną oraz rozwijanie lokalnych talentów.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
FUNDACJA ODPOWIEDZIALNI ZA MARZENI