SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU ZARZĄDU FUNDACJI WE WSZYSTKICH SPRAWACH, ŁĄCZNIE Z MAJĄTKOWYMI, SKŁADAĆ MOŻE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI
Cel działania
CELEM FUNDACJI JEST JEST DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH, KRZEWIENIE ZDROWEGO, NATURALNEGO STYLU ŻYCIA, ROZWOJU NOWYCH FORM TERAPII OSÓB - W TYM DZICI Z DYSFUNKCJAMI, ROZWOJU NOWYCH FORM EDUKACJI NA WSZYSTKICH POZIOMACH, TWORZENIE KLIMATU DO WSPÓŁPRACY NAUKI I BIZNESU, SZERZENIE FILANTROPII I DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ ORAZ PODNOSZENIE NA WYŻSZY POZIOM WOLONTARIATU.
Działalność w zakresie wszechstronnego rozwoju społeczności lokalnych
Promowanie zdrowego stylu życia oraz terapii dla osób z dysfunkcjami
Realizacja projektów edukacyjnych na różnych poziomach
Wsparcie techniczne i merytoryczne dla osób niepełnosprawnych
Kreowanie przestrzeni współpracy między nauką a biznesem
Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Kościerzynie. Celem fundacji jest wszechstronny rozwój społeczności lokalnych poprzez promowanie zdrowego trybu życia oraz rozwijanie różnych form terapii dla osób, w tym dzieci z dysfunkcjami. Fundacja angażuje się także w szeroko pojętą działalność edukacyjną, dostosowując ją do potrzeb różnych grup wiekowych. Ponadto, organizacja dąży do stworzenia przestrzeni współpracy między nauką a biznesem, a także wspiera wolontariat i rozwój filantropii w regionie. Fundacja realizuje różne projekty, które mają na celu nie tylko pomoc potrzebującym, ale także likwidację barier oraz wsparcie techniczne i merytoryczne dla osób niepełnosprawnych. Dotychczasowe osiągnięcia fundacji obejmują między innymi udział w projektach lokalnych oraz organizację działań, które przyczyniają się do poprawy jakości życia jej beneficjentów.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki