SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ WOLI, PISM I DOKUMENTÓW W PRZEDMIOCIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH STOWARZYSZENIA WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. ROZWÓJ I DOSKONALENIE ZAWODOWE NAUCZYCIELI, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM NAUCZYCIELI ZE SZKÓŁ WIEJSKICH. 2. ZWIĘKSZENIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI NAUCZYCIELI W ZAKRESIE NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM NAUCZYCIELI ZE SZKÓŁ WIEJSKICH. 3. WYMIANA INFORMACJI WAŻNYCH DLA ŚRODOWISKA NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. 4. REPREZENTOWANIE SPOŁECZNOŚCI NAUCZYCIELSKIEJ WOBEC INNYCH ORGANIZACJI I INSTYTUCJI. 5. KSZTAŁTOWANIE I KOMENTOWANIE POLITYKI EDUKACYJNEJ. 6. INTEGRACJA ŚRODOWISKA NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. 7. PROMOWANIE I WSPIERANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ PRZYCZYNIAJĄCYCH SIĘ DO PODNIESIENIA JAKOŚCI EDUKACJI, W SZCZEGÓLNOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. 8. WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH UCZNIÓW, W SZCZEGÓLNOŚCI Z TERENÓW WIEJSKICH, POPRAWA WARUNKÓW NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOŁACH ORAZ ZWIĘKSZENIE UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACJI UCZNIÓW W ZAKRESIE TEGO JĘZYKA. 9. DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA ROZWÓJ WSPÓLNOT I SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI ZMIERZAJĄCA DO ZWIĘKSZENIA ŚWIADOMOŚCI W ZAKRESIE POTRZEBY NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. 10. NAUKA, SZKOLNICTWO WYŻSZE, EDUKACJA, OŚWIATA I WYCHOWANIE. 11. ORGANIZACJA WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY. 12. DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ ORAZ ROZWIJANIA KONTAKTÓW I WSPÓŁPRACY MIĘDZY SPOŁECZEŃSTWAMI. 13. INSPIROWANIE RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁANIA OSÓB FIZYCZNYCH I PRAWNYCH WSPOMAGAJĄCYCH DZIAŁANIE PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH MATERIALNIE, PROGRAMOWO I ORGANIZACYJNIE. 14. UŁATWIANIE WZAJEMNYCH KONTAKTÓW MIĘDZY PLACÓWKAMI OŚWIATOWYMI, ZACHĘCANIE DO NOWATORSTWA W PRACY DYDAKTYCZNEJ I WYCHOWAWCZEJ. 15. ROZWIJANIE UZDOLNIEŃ DZIECI I MŁODZIEŻY. 16. PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI W ZAKRESIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU. 17. WSPIERANIE INICJATYW SPOŁECZNYCH NA RZECZ KULTURY, HISTORII I TRADYCJI REGIONU. 18. PROMOWANIE AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ MŁODZIEŻY I PRZECIWDZIAŁANIE BEZROBOCIU. POZOSTAŁE PUNKTY 19 I 20 ZGODNIE Z § 7 STATUTU.
Organizacja wspiera nauczycieli języka angielskiego w Polsce.
Organizowanie obozów językowych dla młodzieży w różnych lokalizacjach.
Realizacja projektów językowych współfinansowanych przez Program English Teaching.
Szkolenia dla nauczycieli i lokalnych liderów w celu podnoszenia ich kwalifikacji.
Współpraca z międzynarodowymi wolontariuszami dla wzbogacenia procesu nauczania.
z inicjatywy nauczycieli języka angielskiego, powstałą w 2015 roku. Jej celem jest wspieranie i rozwijanie umiejętności nauczania języka angielskiego w Polsce. OSA ET skupia się na angażowaniu nauczycieli-liderów oraz lokalnych liderów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia w prowadzeniu zajęć językowych. Stowarzyszenie organizuje różnorodne programy, takie jak obozy językowe oraz szkolenia, które pozwalają uczestnikom doskonalić swoje umiejętności. OSA ET organizuje obozy, takie jak OSA Week, gdzie młodzież ma okazję poprawić swoje umiejętności językowe pod okiem doświadczonych wolontariuszy z różnych krajów. Oprócz obozów, stowarzyszenie wspiera nauczycieli poprzez organizację szkoleń weekendowych i programów współfinansowanych, co umożliwia im realizację autorskich projektów językowych. Dzięki współpracy z różnymi ambasadorami Programu English Teaching, OSA ET promuje ciekawe metody nauczania i współpracę z lokalnymi społecznościami.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE ANGLISTÓW "ENGLISH TEACHING