SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SAMODZIELNEJ REPREZENTACJI STOWARZYSZENIA, W TYM ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ FINANSOWYCH, UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU LUB WICEPREZES ZARZĄDU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. POPULARYZOWANIE MUZYKI, W TYM W SZCZEGÓLNOŚCI MUZYKI KAMERALNEJ. 2. WSPIERANIE ROZWOJU ARTYSTÓW-MUZYKÓW. 3. UPOWSZECHNIANIE KULTURY MUZYCZNEJ. 4. DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNA I KULTURALNA, DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNA SZKOLNA I POZASZKOLNA SKIEROWANA DO DZIECI I DOROSŁYCH. 5. WSPIERANIE ROZWOJU POLSKIEJ KULTURY MUZYCZNEJ. 6. UPOWSZECHNIANIE MUZYKI POLSKIEJ. 7. AKTYWIZOWANIE ŚRODOWISK LOKALNYCH I BUDOWANIE POPARCIA DLA RÓŻNORODNYCH FORM MUZYKOWANIA. 8. DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ TWORZENIA I ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO ORAZ RUCHU AKTYWNEGO UCZESTNICTWA W KULTURZE. 9. BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI PRAWNEJ WŚRÓD MUZYKÓW I ODBIORCÓW MUZYKI. 10. WSPIERANIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI WŚRÓD ARTYSTÓW I LUDZI KULTURY. 11. ROZWIJANIE KONTAKTÓW Z KRAJOWYMI I ZAGRANICZNYMI ŚRODOWISKAMI TWÓRCZYMI, ZAWODOWYMI ORAZ EDUKACYJNYMI. 12. WSPIERANIE ROZWOJU TURYSTYKI I KRAJOZNAWSTWA, W SZCZEGÓLNOŚCI TURYSTYKI KULTUROWEJ. PROMOWANIE TURYSTYKI JAKO FORMY UPOWSZECHNIANIA KULTURY. 13. PODTRZYMYWANIE TRADYCJI NARODOWEJ I REGIONALNEJ, ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI OBYWATELSKIEJ I KULTUROWEJ. 14. WSPIERANIE DZIAŁAŃ W ZAKRESIE PROFILAKTYKI, OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA ORAZ PROPAGOWANIE ZACHOWAŃ PROZDROWOTNYCH. 15. WSPIERANIE I PROPAGOWANIE INTEGRACJI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ. 16. DZIAŁANIA NA RZECZ AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ OSÓB STARSZYCH, ORGANIZACJA CZASU WOLNEGO SENIORÓW ORAZ PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ POLEPSZENIA SYTUACJI OSÓB STARSZYCH. 17. DOSKONALENIE ZAWODOWE NAUCZYCIELI SZKÓŁ PUBLICZNYCH, NIEPUBLICZNYCH, PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, A TAKŻE ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE DZIAŁAŃ WSPOMAGAJĄCYCH SZKOŁY, PLACÓWKI OŚWIATOWE I INSTYTUCJE EDUKACYJNE.
promowaniu kultury muzycznej w Polsce poprzez różnorodne projekty i inicjatywy. Działalność stowarzyszenia obejmuje organizację festiwali, konferencji, koncertów oraz tworzenie i wspieranie zespołów kameralnych. Organizacja prowadzi także liczne projekty edukacyjne, skierowane zarówno do młodych muzyków, jak i doświadczonych artystów, mające na celu rozwój talentów oraz popularyzację muzyki kameralnej.SPMK realizuje wiele projektów muzycznych, takich jak Digi Orchestra, Krakowski Salon Muzyczny, Rzeszowska Jesień Muzyczna, czy Wielkanocny Festiwal Kameralny. Stowarzyszenie angażuje się również w międzypokoleniowe inicjatywy, jak Międzypokoleniowa Akademia Dni Muzykowania Zespołowego i Rodzinnego. Znaczącą część ich działań stanowią także zamówienia kompozytorskie i wydawnictwa muzyczne, w tym płyty, nuty oraz książki.Organizacja prowadzi szeroko zakrojoną działalność koncertową, oferując bogaty kalendarz wydarzeń, a także zaprasza do udziału w różnorodnych konferencjach i wirtualnych akademiach. Członkowie i sympatycy stowarzyszenia mają możliwość stałego kontaktu poprzez newsletter, który informuje ich o najnowszych inicjatywach, planach i osiągnięciach SPMK. To dynamiczne podejście do promocji muzyki kameralnej wyróżnia stowarzyszenie na tle innych podobnych organizacji.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE POLSKICH MUZYKÓW KAMERALISTÓ