SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PREZES FUNDACJI - ŁĄCZNIE Z JEDNYM Z CZŁONKÓW ZARZĄDU. W RAZIE NIEOBECNOŚCI PREZESA FUNDACJI - WICEPREZES FUNDACJI - ŁĄCZNIE Z JEDNYM Z CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI
Cel działania
1. PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ POPRAWY STANU ZDROWIA CHORYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI NA PĘCHERZOWE ODDZIELANIE SIĘ NASKÓRKA; 2. PROMOCJA ZDROWIA I PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ; 3. DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWO - BADAWCZA; 4. PROMOCJA I ORGANIZACJA WOLONTARIATU; 5. PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ W ZAKRESIE REHABILITACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ CHORYCH, RODZIN/OPIEKUNÓW; 6. PRZECIWDZIAŁANIE WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU; 7. DZIAŁALNOŚĆ KULTUROWO - OŚWIATOWA.
Wsparcie osób chorych na Epidermolysis Bullosa oraz ich rodzin.
Edukacja społeczna na temat rzadkich chorób i ich możliwości leczenia.
Współpraca z firmami medycznymi oraz ośrodkami zdrowia.
Organizacja warsztatów i spotkań dla pacjentów oraz ich bliskich.
Dostęp do materiałów medycznych po preferencyjnych cenach.
na celu wsparcie osób cierpiących na pęcherzowe oddzielanie się naskórka (EB) oraz inne rzadkie choroby. Organizacja koncentruje się na poprawie ogólnego stanu zdrowia pacjentów oraz zwiększaniu świadomości społecznej na temat tej choroby. Główne cele fundacji to wspieranie chorych oraz ich rodzin poprzez edukację, pomoc w dostępie do leczenia i środków medycznych, a także nawiązywanie współpracy z ośrodkami medycznymi i producentami wyrobów medycznych. Fundacja organizuje także warsztaty, spotkania oraz projekt współpracy z Hartmann Polska, co pozwala pacjentom na zakup niezbędnych materiałów medycznych po korzystnych cenach. Jej misja obejmuje również edukację personelu medycznego oraz rozwijanie rehabilitacji pacjentów, co jest szczególnie istotne dla osób z najcięższymi postaciami EB. Dzięki różnorodnym inicjatywom, fundacja stara się na bieżąco dostarczać informacje oraz wsparcie rodzinom dzieci z EB.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki