SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OSOBAMI UPRAWNIONYMI DO REPREZENTOWANIA LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ JEST PREZES BĄDŹ ZASTĘPUJĄCA GO OSOBA I JEDEN Z CZŁONKÓW PREZYDIUM ZARZĄDU LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ. OSOBAMI UPRAWNIONYMI DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ JEST PREZES BĄDŹ OSOBA ZASTĘPUJĄCA GO I SKARBNIK. PREZESA MOŻE ZASTĄPIĆ SEKRETARZ UPOWAŻNIONY PISEMNIE PRZEZ PREZESA LUB WYZNACZONY UCHWAŁĄ PREZYDIUM ZARZĄDU LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ IPA
Cel działania
1.IPA - SEKCJA POLSKA OPOWIADA SIĘ ZA WSPÓŁPRACĄ ZE WSZYSTKIMI SEKCJAMI NARODOWYMI. JEJ CELEM I ZADANIEM JEST TWORZENIE WIĘZÓW AUTENTYCZNEJ PRZYJAŹNI I KOLEŻEŃSTWA ZAWODOWEGO POMIĘDZY ZATRUDNIONYMI I EMERYTAMI W SŁUŻBACH POLICYJNYCH NA CAŁYM ŚWIECE, A TAKŻE DO NAWIĄZYWANIA WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ I KRZEWIENIE IDEI TOLERANCJI WE WSZYSTKICH OBSZARACH KULTUROWYCH I PRZYCZYNIANIE SIĘ DO ZROZUMIENIA MIĘDZY NARODAMI. 2. PONADTO CELAMI STOWARZYSZENIA SĄ: A) ROZWÓJ KONTAKTÓW KULTURALNYCH POMIĘDZY JEGO CZŁONKAMI, B) POGŁĘBIANIE WIEDZY OGÓLNEJ I WYMIANY DOŚWIADCZEŃ ZAWODOWYCH, C) PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ I SOCJALNEJ, D) PRZYCZYNIANIE SIĘ DO POKOJOWEJ KOEGZYSTENCJI NARODÓW I UTRZYMANIA POKOJU ŚWIATOWEGO. E) WZMACNIANIE WŚRÓD SŁUŻB POLICYJNYCH POCZUCIA POSZANOWANIA PRAWA I UTRZYMANIA PORZĄDKU. F) ZMIERZANIE DO PODNIESIENIA PRESTIŻU POLICJI I STRAŻY GRANICZNEJ W SZCZEGÓLNOŚCI POPRZEZ PODNOSZENIE STANU WIEDZY O FORMACJACH W SPOŁECZEŃSTWIE ORAZ POPRAWĘ STOSUNKÓW MIĘDZY SPOŁECZEŃSTWEM A POLICJĄ I STRAŻĄ GRANICZNĄ. G) ROZWIJANIE WSPÓŁPRACY W SFERZE ZAWODOWEJ, SOCJALNEJ, KULTURALNEJ, SPORTOWEJ I TURYSTYCZNEJ Z INNYMI SEKCJAMI NARODOWYMI ORAZ POMIĘDZY STRUKTURAMI W KRAJU.
Promuje międzynarodową przyjaźń wśród funkcjonariuszy
Oferuje wsparcie ubezpieczeniowe dla członków
Przestrzega Deklaracji Praw Człowieka
znane jako IPA Lublin, jest niezależnym stowarzyszeniem, które łączy wszystkie policyjne służby, niezależnie od stopnia, wykształcenia, płci, rasy, religii czy poglądów politycznych. To organizacja z bogatą historią, która powstała w 1948 roku i od 1971 roku zrzesza około 300 tys. członków w 61 sekcjach na całym świecie. Organizacja przestrzega Deklaracji Praw Człowieka oraz Deklaracji o Policji, co podkreśla jej neutralność i przywiązanie do wartości demokratycznych. IPA Lublin realizuje różnorodne działania mające na celu wspieranie policjantów oraz budowanie międzynarodowych więzi przyjaźni i współpracy. Stowarzyszenie angażuje się w akcje charytatywne, takie jak pobory krwi, organizuje wydarzenia społeczne oraz promuje koleżeństwo wśród funkcjonariuszy. Dodatkowo, członkowie IPA Lublin mają możliwość korzystania z ubezpieczeń oraz różnych pakietów oferowanych przez organizację.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
"INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION" (MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI) - SEKCJA POLSKA - LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZK