SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI WE WSZYSTKICH SPRAWACH MOŻE SKŁADAĆ KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH WYMAGANY JEST PODPIS PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI
Cel działania
- PROMOCJA I WSPIERANIE ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO I SIECZIOWEGO - UPOWRZECHNIANIE I WSPÓŁTWORZENIE KULTURY W ZAKRESIE KOMUNIKACJI CYFROWEJ I SIECIOWEJ, SZTUKI MEDIÓW I ROZWOJU INFORMACYJNEGO - INICJOWANIE, WSPIERANIE I PROWADZENIE INTERDYSCYPLINARNEJ DZIAŁALNOŚCI NAUKOWEJ, EDUKACYJNEJ, POPULARYZATORSKIEJ I ARTYSTYCZNEJ.
Projektowanie infografik o Lublinie w ramach 700-lecia miasta
Konsultacje międzysektorowe z instytucjami kultury
Koordynacja działań związanych z nowymi mediami
Wydawanie publikacji w zakresie kultury cyfrowej
realizacji działań związanych z edukacją medialną oraz promowaniem kultury cyfrowej. Organizacja stawia na animację kultury i współpracę międzysektorową, co wyróżnia ją na tle innych fundacji. Poprzez różnorodne projekty, takie jak "Mindware. Technologie dialogu" oraz "Atomy + bity", fundacja wprowadza elementy nauki i sztuki w działalność kulturalną, współpracując z instytucjami w Lublinie. Kluczowymi osiągnięciami są także założenia medialabu oraz udział w przygotowaniach do konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. "Instytut Kultury Cyfrowej" angażuje się w tworzenie publikacji związanych z nowymi mediami i technologiami, zapewniając wsparcie w formie warsztatów i konferencji. Inspirujące działania obejmują m.in. tematykę kultury nowych technologii oraz projekt "700 lat Lublina: dane i wizualizacje", który uwiecznia historię miasta poprzez infografiki i materiały dostępne w otwartym dostępie.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
FUNDACJA INSTYTUT KULTURY CYFROWE