SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADA KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO WYMAGANE JEST ŁĄCZNE DZIAŁANIE WSZYSTKICH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI
Cel działania
1. PROWADZENIE BADAŃ I STUDIÓW NAD FORMAMI I PROBLEMAMI DOSTOSOWANIA POLSKIEGO ROLNICTWA I RYBOŁÓWSTWA DO WYMOGÓW UNII EUROPEJSKIEJ. 2. UPOWSZECHNIANIE WIEDZY DOTYCZĄCEJ FUNKCJONOWANIA ROLNICTWA I RYBOŁÓWSTWA W UE, 3. WSPOMAGANIE LOKALNYCH INICJATYW SPOŁECZNYCH I SAMORZĄDOWYCH, 4. ZBIERANIE I OPRACOWYWANIE INFORMACJI O LOKALNYCH INICJATYWACH SAMORZĄDOWYCH I OBYWATELSKICH W ROZWOJU ROLNICTWA I RYBOŁÓWSTWA 5. DZIAŁANIA NA RZECZ WZMOCNIENIA KONKURENCYJNOŚCI I UTRZYMANIE ATRAKCYJNOŚCI OBSZARÓW ZALEŻNYCH OD RYBACTWA. 6. DZIAŁANIE NA RZECZ ROZWOJU SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH. 7. PROPAGOWANIE DZIAŁAŃ PROEKOLOGICZNYCH. 8. DZIAŁANIA NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 9. INTEGRACJA ZAWODOWA I SPOŁECZNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, 10.DZIAŁANIE NA RZECZ ROZWOJU RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO LUB RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO. 11.PROMOCJA ZDROWEJ ŻYWNOŚCI ORAZ PRODUKTÓW POCHODZENIA RYBNEGO. 12.PROMOWANIE KSZTAŁCENIA PRZEZ CAŁE ŻYCIE. 13.PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ RÓWNOŚCI SZANS KOBIET ORAZ INNYCH GRUP SPOŁECZNYCH ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM. 14.PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ PROMOCJI ZAWODOWEJ KOBIET NA RYNKU PRACY/ WSPIERANIE AKTYWNEJ ROLI KOBIET W SPOŁECZEŃSTWIE. 15.PODEJMOWANIE INICJATYW NA RZECZ ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO ORAZ DEMOKRACJI LOKALNEJ. 16.PROMOWANIE AKTYWNEGO OBYWATELSTWA MŁODYCH LUDZI ORAZ UCZESTNICTWA W ŻYCIU DEMOKRATYCZNYM I PUBLICZNYM. 17.PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ PROMOCJI LUDZI MŁODYCH NA RYNKU PRACY. 18.PROMOWANIE AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ I SPORTU W SPOŁECZEŃSTWIE. 19.PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ WSPIERANIA INICJATYW MŁODZIEŻOWYCH. 20.PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ.
Wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych i samorządowych
Realizacja szkoleń i projektów dla nauczycieli oraz młodzieży
Promocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej
Działania na rzecz integracji osób z niepełnosprawnościami
Udział w międzynarodowych programach wymiany młodzieży
pozarządową, która powstała 12 maja 2011 roku. Jej głównym celem jest wspieranie rozwoju lokalnego, regionalnego oraz inicjowanie współpracy między społecznościami. Fundacja angażuje się w różnorodne przedsięwzięcia mające na celu dobudowanie kompetencji lokalnych liderów oraz aktywizacje społeczne. Wspiera również lokalne inicjatywy i działania na rzecz osób wykluczonych społecznie, oferując wsparcie w zakresie edukacji, aktywizacji zawodowej oraz promocji zdrowego stylu życia. W ramach swoich działań FWIRL realizuje różne projekty, w tym międzynarodowe wymiany młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli, koncentrując się na innowacyjnych metodach nauczania, takich jak nauka przez zabawę oraz aktywność fizyczna. Szeroki wachlarz działalności obejmuje również projekty promujące proekologiczne postawy oraz integrację osób z niepełnosprawnościami. Fundacja dąży do wzmocnienia lokalnych społeczności przez upowszechnienie wiedzy na temat rolnictwa i rybołówstwa oraz zwiększenie konkurencyjności obszarów zależnych od tych sektorów. Dzięki współpracy z różnymi międzynarodowymi partnerami, FWIRL staje się platformą wymiany doświadczeń, inspirując różnorodne przedsięwzięcia oraz inicjatywy dla młodych ludzi.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
FUNDACJA WSPIERANIA INICJATYW ROZWOJU LOKALNEG