SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA, W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH, UPRAWNIONY JEST PREZES CENTRUM WRAZ Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
A) INICJOWANIE I PROWADZENIE INTERDYSCYPLINARNYCH BADAŃ NA TEMAT WSPÓŁCZESNYCH PROBLEMÓW POLITYCZNYCH, EKONOMICZNYCH, SPOŁECZNYCH I KULTUROWYCH AFRYKI, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM AFRYKI SUBSAHARYJSKIEJ; B) PROPAGOWANIE WIEDZY NA TEMAT AFRYKI W POLSCE; C) WSPÓŁPRACA Z KRAJOWYMI I ZAGRANICZONYMI OŚRODKAMI NAUKOWO-BADAWCZYMI PODEJMUJĄCYMI TEMATYKĘ AFRYKAŃSKĄ; D) INTEGROWANIE ŚRODOWISKA AFRYKANISTYCZNEGO W POLSCE.
Badania nad polityką, gospodarką i społeczeństwem Afryki
Publikacje dotyczące wydarzeń i problemów kontynentu
Organizacja wydarzeń oraz współpraca z afrykanistami
badaniami nad różnorodnymi aspektami kontynentu afrykańskiego, takimi jak polityka, gospodarka oraz społeczeństwo. Organizacja skupia się na analizie aktualnych wydarzeń oraz ich wpływu na sytuację w krajach afrykańskich. Istotnym elementem działalności PCSA jest prowadzenie badań i publikacji dotyczących różnych aspektów życia w Afryce, w tym tematów takich jak luka majątkowa oraz nowa klasa średnia w RPA. PCSA również organizuje różnego rodzaju wydarzenia, które mają na celu promowanie wiedzy o Afryce w Polsce oraz rozwijanie współpracy między afrykanistami a instytucjami naukowymi. Dzięki swojej pracy centrum przyczynia się do szerszego zrozumienia problemów afrykańskich i ich kontekstu globalnego, co wyróżnia je na tle innych organizacji zajmujących się tym obszarem.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
POLSKIE CENTRUM STUDIÓW AFRYKANISTYCZNYC