SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO ZAWIERANIA UMÓW, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTW I SKŁADANIA INNYCH OŚWIADCZEŃ WOLI W SZCZEGÓLNOŚCI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU W TYM PREZES LUB WICEPREZES WRAZ Z INNYM CZŁONKIEM ZARZĄDU, DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM STOWARZYSZENIA JEST W SZCZEGÓLNOŚCI: 1.1. PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ ZAPOBIEGANIA WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ ORAZ MARGINALIZACJĄ ICH PROBLEMÓW, 1.2. REHABILITACJA ZAWODOWA I SPOŁECZNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE, 1.3. ORGANIZACJA POMOCY W PRZYSTOSOWANIU DO ŻYCIA W SPOŁECZEŃSTWIE ORAZ INTEGRACJI Z NIM, 1.4. SZEROKO ROZUMIANA POMOC I WSPARCIE WE WSZYSTKICH DZIEDZINACH ŻYCIA OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM INTELEKTUALNIE I ICH RODZINOM, 1.5. PROPAGOWANIE IDEI POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM INTELEKTUALNIE, 1.6. EDUKACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE, 1.7. UDZIELANIE POMOCY W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM INTELEKTUALNIE I ICH RODZINOM.
Rehabilitacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnością intelektualną
Warsztaty teatralne, taneczne i poznawcze
Organizacja wycieczek i spotkań rekreacyjnych we Wrocławiu
Działania na rzecz integracji społecznej i zapobiegania wykluczeniu
jest organizacją non-profit, której głównym celem jest rehabilitacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną. Umożliwia beneficjentom uczestnictwo w różnorodnych formach aktywności, które mają na celu wsparcie ich rozwoju oraz integrację z otoczeniem. Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na warsztatach teatralnych, tanecznych oraz poznawczych, które odbywają się w różnych lokalizacjach we Wrocławiu, takich jak Centrum Aktywności Tarnogaju oraz Dzienny Dom Pomocy. W ramach projektów beneficjenci biorą udział w zajęciach, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Organizowane zajęcia pozalekcyjne, takie jak warsztaty gry na Djembe, Capoeira czy Thai Chi, pozwalają na poznawanie różnorodnych kultur. Dzięki realizacji wycieczek po Wrocławiu, beneficjenci mają możliwość odkrywania swojego miasta, co sprzyja ich integracji oraz społecznemu włączeniu. Stowarzyszenie wyróżnia się także aktywnością w zakresie zapobiegania wykluczeniu społecznemu, organizując spotkania i wyjazdy rekreacyjne, które sprzyjają nawiązywaniu interakcji ze społeczeństwem i zacieśnianiu więzi między uczestnikami.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ "KAMIENNA TĘCZA