SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIE W IMIENIU STOWARZYSZENIA (W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH DOTYCZĄCYCH KWOTY DO 20.000 ZŁ) SKŁADA PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB WICEPREZES I CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE. DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH POWYŻEJ KWOTY 20.000 ZŁ UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE, W TYM PREZES ZARZĄDU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. CELEM STOWARZYSZENIA JEST DZIAŁALNOŚĆ PUBLICZNA NA RZECZ ROZWOJU MUZYKI KLASYCZNEJ, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM MUZYKI FORTEPIANOWEJ ORAZ JEJ WYKONAWCÓW. 2. STOWARZYSZENIE DZIAŁA NA RZECZ PODTRZYMYWANIA WIELKIEJ TRADYCJI MUZYCZNEJ KRAKOWA ORAZ PROMOCJI MUZYKI FORTEPIANOWEJ WE WSPÓŁPRACY Z INNYMI DZIEDZINAMI SZTUKI.
Organizacja Międzynarodowego Festiwalu Pianistycznego w Krakowie
Cykl koncertów 'Polish Music Days' promujący polską muzykę za granicą
Budowa Violi Organisty wg projektu Leonarda da Vinci
Promocja polskich artystów i kultury muzycznej
fortepianowej i polskich artystów na arenie międzynarodowej. Jednym z najważniejszych projektów stowarzyszenia jest Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny im. Królowej Kazimierza Wielkiego w Krakowie, który odbywa się corocznie w październiku. W festiwalu wzięło udział już 80 pianistów z 30 krajów, prezentując utwory 85 kompozytorów. Stowarzyszenie jest również organizatorem cyklu 'Polish Music Days', w ramach którego odbyło się 130 koncertów promujących polską muzykę w 23 krajach na 5 kontynentach. Ważnym osiągnięciem związanym z działalnością stowarzyszenia jest także skonstruowanie 'Violi Organisty', unikalnego instrumentu zaprojektowanego ponad 500 lat temu przez Leonarda da Vinci, którego realizacji podjął się krakowski pianista Sławomir Zubrzycki.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE ARTYSTYCZNE "PIANOCLASSIC