SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU GŁÓWNEGO DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE, Z CZEGO JEDNYM Z NICH MUSI BYĆ PREZES ZARZĄDU GŁÓWNEGO LUB SKARBNIK
Organ nadzoru
GŁÓWNA KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM PTERG JEST ROZWIJANIE I UPOWSZECHNIANIE ERGONOMII JAKO NAUKI KONCENTRUJĄCEJ SIĘ NA BADANIU ODDZIAŁYWANIA MATERIALNEGO I NIEMATERIALNEGO OTOCZENIA NA CZŁOWIEKA, MAJĄC ZA PUNKT ODNIESIENIA JEGO PEŁNY DOBROSTAN, ZAŚ W PRZYPADKU DZIAŁALNOŚCI ZAWODOWEJ ZAJMUJĄCEJ SIĘ PROJEKTOWANIEM ORGANIZACJI PRACY, NARZĘDZI, WYPOSAŻENIA, ŚRODOWISKA I OGÓLNYCH SYSTEMÓW DLA DOSTOSOWANIA ICH DO POTRZEB, MOŻLIWOŚCI I OGRANICZEŃ CZŁOWIEKA.
Promuje dopasowanie warunków pracy do potrzeb człowieka
Organizuje konferencje i kongresy dotyczące ergonomii
Skupia specjalistów z różnych dziedzin, m.in. architektów i lekarzy
praktyków, jak i teoretyków w dziedzinie ergonomii, która działa na styku ludzi i systemów technicznych oraz organizacyjnych. Celem PTErg jest promowanie wiedzy i praktyk związanych z ergonomią, która ma na celu dopasowanie warunków pracy do psycho-fizycznych oraz społecznych potrzeb człowieka. Historia ergonomii w Polsce rozpoczęła się od publikacji Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego w 1857 roku, która położyła fundamenty tej dziedziny. PTErg gromadzi specjalistów z różnych dziedzin, takich jak architektura, medycyna, bezpieczeństwo i higiena pracy oraz zarządzanie, co sprzyja interdyscyplinarnej wymianie wiedzy i doświadczeń. Organizacja organizuje konferencje i kongresy, które służą jako platforma do dyskusji nad rozwojem ergonomii oraz wdrażaniem jej zasad w praktyce.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
POLSKIE TOWARZYSTWO ERGONOMICZN