SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA, W TYM ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W JEGO IMIENIU I NA JEGO RZECZ, WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, 2. POZOSTAŁE OŚWIADCZENIA WOLI O CHARAKTERZE WEWNĘTRZNYM LUB NIEMAJĄTKOWYM WYMAGAJĄ PODPISU JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. UPOWSZECHNIANIE INICJATYW EDUKACYJNYCH WŚRÓD OSÓB STARSZYCH, 2. AKTYWIZACJA INTELEKTUALNA, PSYCHICZNA, SPOŁECZNA I FIZYCZNA OSÓB STARSZYCH, 3. POSZERZANIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI SENIORÓW, 4. UŁATWIANIE KONTAKTÓW Z INSTYTUCJAMI TAKIMI JAK SŁUŻBA ZDROWIA, OŚRODKI KULTURY, OŚRODKI REHABILITACYJNE, ORGANY ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ I SAMORZĄDOWEJ, ITP. 5. ANGAŻOWANIE SŁUCHACZY W AKTYWNOŚĆ NA RZECZ OTACZAJĄCEGO ICH ŚRODOWISKA, 6. PODTRZYMYWANIE WIĘZI SPOŁECZNYCH I KOMUNIKACJI INDYWIDUALNEJ WŚRÓD SENIORÓW, 7. DĄŻENIE DO ZMIANY STEREOTYPÓW DOTYCZĄCYCH MIEJSCA I RÓL SPOŁECZNYCH LUDZI W WIEKU STARSZYM, 8. DĄŻENIE DO ZMIANY NEGATYWNYCH POSTAW WOBEC WŁASNEJ I CUDZEJ DOJRZAŁOŚCI I STAROŚCI, 9. PROPAGOWANIE WIEDZY, KULTURY, ZDROWIA, DOBRYCH OBYCZAJÓW ORAZ IDEI KSZTAŁCENIA SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE, 10. UMOŻLIWIENIE I UŁATWIENIE LUDZIOM STARSZYM DOSTĘPU DO ZDOBYCZY NOWOCZESNEJ NAUKI I TECHNIKI, 11. PROMOWANIE AKTYWNYCH FORM SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA, 12. PRZYCZYNIANIE SIĘ DO AKTYWNEGO UDZIAŁU LUDZI STARSZYCH W ŻYCIU SPOŁECZNYM I POLITYCZNYM REGIONU I KRAJU, 13. ANGAŻOWANIE OSÓB STARSZYCH DO RÓŻNYCH FORM AKTYWNOŚCI INTELEKTUALNEJ I FIZYCZNEJ, 14. PROMOWANIE PWSZ W SANOKU ORAZ DBANIE O JEJ DOBRE IMIĘ.
Organizacja grup turystycznych i wydarzeń integracyjnych
Prowadzenie radia SoVo z audycjami tworzonymi przez seniorów
Szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych dla uczestników
Promowanie aktywności społecznej i edukacyjnej seniorów
edukacyjną dedykowaną seniorom, które powstało w celu wspierania aktywności intelektualnej i społecznej osób starszych. Uniwersytet oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne, takie jak wykłady, warsztaty, oraz wykłady otwarte, które mają na celu rozwijanie wiedzy i umiejętności jego uczestników. Zajęcia te obejmują różne tematy, a ich program jest regularnie aktualizowany. W ramach uniwersytetu działa również grupa turystyczna, która organizuje wyjazdy oraz wydarzenia integracyjne dla członków. W szczególności warto podkreślić zaangażowanie uniwersytetu w projekt internetowego radia SoVo, które prowadzone jest przez seniorów oraz osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Radio to, w ramach projektu "SoVo - dostępne radio internetowe", dostarcza różnorodnych treści audio i wideo, pozwalając uczestnikom rozwijać swoje umiejętności cyfrowe. Dzięki organizowanym szkoleniom z zakresu kompetencji cyfrowych, seniorzy mają możliwość nauki korzystania z Internetu oraz aplikacji mobilnych. Przez lata działalności, Sanocki Uniwersytet Trzeciego Wieku nie tylko promował aktywność seniorską, ale angażował również społeczność lokalną w różnorodne działania kulturalne i edukacyjne, przyczyniając się do poprawy jakości życia ludzi w starszym wieku.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
SANOCKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU IM.JANA GRODKA W SANOK