INNA OSOBA PRAWNA BĘDĄCA ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH URZĘDUJĄCYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU: - DWÓCH CZŁONKÓW PREZYDIUM ZARZĄDU, LUB - JEDNEGO CZŁONKA PREZYDIUM ZARZĄDU I SEKRETARZA ZARZĄDU
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
KLUB ZAJMUJE SIĘ ORGANIZOWANIEM I PROPAGOWANIEM SPORTU ORAZ SPORTU KWALIFIKOWANEGO W ZAKŁADACH PRACY, SZKOŁACH I INSTYTUCJACH POŁOŻONYCH NA TERENIE DZIAŁANIA KLUBU ORAZ WŚRÓD MIESZKAŃCÓW Z TEGO TERENU.
Treningi w Karate Kyokushin dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Sekcja kickboxingu dla różnych grup wiekowych
Organizacja obozów sportowych
Członek World Kyokushin Budokai i Polskiego Związku Karate
Planowane utworzenie sekcji strzelectwa sportowego
kiedy to powstał jako Lubelski Klub Dalekowschodnich Sztuk Walki. Z biegiem lat, w 1993 roku, zmienił nazwę na Klub Oyama Karate Lublin, przystępując do struktur Oyama Karate w Polsce. Po 25 latach działalności, w 2018 roku, klub zdecydował się na powrót do korzeni kyokushinowych, dołączając do World Kyokushin Budokai oraz Polskiego Związku Karate, przyjmując obecną nazwę. Klub oferuje treningi w dwóch głównych sekcjach: Karate Kyokushin oraz kickboxingu, które są dostępne zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Organizacja angażuje się również w działalność obozów sportowych, które są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności i integracji wśród uczestników. Klub wyróżnia się podejściem do treningów, które kładzie duży nacisk na tradycję oraz ducha BUDO, a także poszukuje nowych kierunków rozwoju, planując w przyszłości utworzenie sekcji strzelectwa sportowego.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
KLUB SPORTOWY BUDOKAI LUBLI