SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZACIĄGNIĘCIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH KONIECZNA JEST STOSOWNA UCHWAŁA ZARZĄDU I DLA WAŻNOŚCI ZACIĄGNIĘTYCH ZOBOWIĄZAŃ KONIECZNE JEST ZŁOŻENIE PODPISÓW PRZEZ CO NAJMNIEJ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1.WYCHOWANIE W POSZANOWANIU TRADYCJI,ZWYCZAJÓW I OBYCZAJÓW 2.OTOCZENIE OPIEKĄ UZDOLNIONEJ ARTYSTYCZNIE MŁODZIEŻY 3.UPOWSZECHNIANIE TRADYCYJNEJ KULTURY TANECZNEJ I MUZYCZNEJ
Organizacja grup tanecznych oraz warsztatów edukacyjnych
Udział w koncertach i festiwalach w kraju i za granicą
Współpraca z międzynarodowymi zespołami w ramach wymiany młodzieży
Otwarcie Centrum Tradycji Regionalnej jako przestrzeni edukacyjnej
kultywuje tradycje regionalne poprzez taniec i śpiew. Działa przy Tomaszowskim Domu Kultury, gdzie organizuje regularne zajęcia dla dzieci i dorosłych w formie grup tanecznych oraz kapel muzycznych. Zespół Folklorystyczny Roztocze to nie tylko wizytówka Tomaszowa Lubelskiego, ale również miejsce, które łączy pokolenia, promując lokalną kulturę. W skład stowarzyszenia wchodzą różnorodne grupy taneczne, które co roku występują na wielu festiwalach, często zdobywając liczne nagrody. Roztocze ma na koncie bogaty dorobek koncertowy, sięgający daleko poza granice Polski, w tym występy na kontynentach azjatyckim i amerykańskim. Organizacja prowadzi również projekty edukacyjne oraz międzynarodowe wymiany młodzieży, umożliwiając uczestnikom rozwijanie wiedzy na temat folkloru i kultury innych krajów. Stowarzyszenie Roztocze ochroną regionalnych tradycji angażuje się w różnorodne przedsięwzięcia kulturalne, takie jak koncerty edukacyjne czy warsztaty taneczne, które mają na celu integrację społeczności oraz edukację młodego pokolenia w duchu lokalnego patriotyzmu.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki