SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UMOWY, ZOBOWIĄZANIA, PEŁNOMOCNICTWA I INNE AKTY PRAWNE ORAZ FINANSOWE PODPISUJĄ W IMIENIU ZARZĄDU: PREZES LUB WICEPREZES ORAZ SEKRETARZ LUB SKARBNIK
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM KLUBU JEST WYMIANA DOŚWIADCZEŃ ORAZ WZAJEMNE WSPIERANIE SIĘ W DOSKONALENIU PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ DLA OSIĄGNIĘCIA CEŁÓW STAWIANYCH PRZED POLSKĄ OŚWIATĄ, A W SZCZEGÓLNOŚCI: 1) AKTYWIZOWANIE ŚRODOWISK NAUCZELSKICH SZKÓŁ NOSZĄCYCH IMIONA ZWIĄZANE Z OBRONĄ WESTERPLATTE DO PRACY WYCHOWAWCZEJ, 2) POPULARYZOWANIE NOWATORSTWA PEDAGOGICZNEGO W SFERZE PRACY WYCHOWAWCZEJ Z WYKORZYSTANIEM POSTACI PATRONA.
Koordynowanie sympozjów dla szkół z patronem Westerplatte.
Realizacja projektu 'Znicz dla westerplatczyka' z zielenią cmentarną.
Współpraca z Muzeum II Wojny Światowej oraz innymi instytucjami.
wybrały żołnierzy obrony Westerplatte. Działalność Klubu, założonego w 1990 roku, ma na celu upamiętnienie bohaterów oraz promowanie wiedzy o ich dokonaniach wśród młodego pokolenia. Klub angażuje się w organizację sympozjów oraz wydarzeń edukacyjnych, które umożliwiają uczniom poznanie zarówno historii Polski, jak i lokalnych tradycji związanych z obroną Westerplatte. W ramach swoich inicjatyw, Klub koordynuje projekt "Znicz dla westerplatczyka", który polega na objęciu opieką mogił obrońców Westerplatte w całej Polsce. Organizacja inspiruje młodzież do działania poprzez aktywne uczestnictwo w pielęgnowaniu pamięci o zmarłych oraz organizację konkursów związanych z ich historią. Klub współpracuje z wieloma instytucjami, w tym z Muzeum II Wojny Światowej, co zwiększa zasięg i efektywność jego działań edukacyjnych. Po 33 latach istnienia, organizacja nadal wpływa na kształtowanie postaw patriotycznych wśród młodych ludzi, przypominając o znaczeniu wartości, jakimi kierowali się obrońcy Westerplatte.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki