SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PRAWO REPREZENTACJI STOWARZYSZENIA I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W JEGO IMIENIU PRZYSŁUGUJE PREZESOWI I WICEPREZESOWI, KTÓRZY MOGĄ SAMODZIELNIE REPREZENTOWAĆ STOWARZYSZENIE, A TAKŻE ZACIĄGAĆ ZOBOWIĄZANIA MAJĄTKOWE W IMIENIU STOWARZYSZENIA.
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
A.UPOWSZECHNIANIE WIEDZY OGÓLNEJ I ZAWODOWEJ. B.WSPOMAGANIE SZKOLNICTWA PAŃSTWOWEGO I SPOŁECZNEGO W KSZTAŁCENIU USTAWICZNYM DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY. C.PROWADZENIE SZEROKO ROZUMIANEJ EDUKACJI W SPOŁECZEŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM, D.NAUCZANIE JĘZYKÓW OBCYCH, WZBOGACANIE WIEDZY O HISTORII, KULTURZE I JĘZYKACH INNYCH NARODÓW, E.KRZEWIENIE ZARADNOŚCI ŻYCIOWEJ, DZIAŁANIA I PRACY W WARUNKACH GOSPODARKI WOLNORYNKOWEJ, F.PODNOSZENIE STANDARDU ŻYCIA INTELEKTUALNEGO, G.PROWADZENIE SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH WSZYSKICH SZCZEBLI.
Udostępnienie platformy edukacyjnej Moodle z e-lekcjami.
Organizacja imprez edukacyjnych i integracyjnych dla dorosłych i dzieci.
Współorganizacja Targów Pracy w celu wspierania lokalnych pracowników.
wysiłki na wspieraniu edukacji dorosłych oraz promowaniu kształcenia ustawicznego. Jej działalność obejmuje szeroki wachlarz inicjatyw, które mają na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych i integrację osób dorosłych oraz ich rodzin. Organizacja zrealizowała szereg projektów edukacyjnych, w tym udostępnienie platformy Moodle, wyposażonej w e-lekcje, które wspierają tradycyjne formy nauczania. Stowarzyszenie zainicjowało różne formy wsparcia, w tym doradztwo edukacyjne oraz organizację wydarzeń, takich jak kiermasze i imprezy edukacyjne, które przyczyniają się do integracji społecznej. Dzięki takim działaniom, SKU aktywnie angażuje się w procesy edukacyjne, odpowiadając na potrzeby lokalnej społeczności. Warto również zauważyć, że stowarzyszenie ściśle współpracuje z lokalnymi instytucjami edukacyjnymi oraz organizacjami, co pozwala na szerszy zasięg oddziaływania i większą efektywność w realizacji swoich celów statutowych. Historia SKU sięga momentu, gdy zrozumiano konieczność wspierania mieszkańców Chełma w ich drodze do zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji, zainaugurowana poprzez różne formy aktywności oraz współpracy z rynkiem pracy.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE KSZTAŁCENIA USTAWICZNEG