SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO WAŻNOŚCI PISM I DOKUMENTÓW INDYWIDUALNE PRAWO REPREZENTOWANIA STOWARZYSZENIA POSIADAJĄ: -CZŁONEK ZARZĄDU O ILE PODJĘTA ZOSTANIE W TEJ SPRAWIE ODPOWIEDNIA UCHWAŁA ZARZĄDU, -KAŻDY CZŁONEK STOWARZYSZENIA O ILE ZOSTANIE W TEJ SPRAWIE PODJĘTA UCHWAŁA ZARZĄDU LUB WALNEGO ZEBRANIA. WARUNKIEM WAŻNOŚCI UCHWAŁ STOWARZYSZENIA I JEGO ZARZĄDU ORAZ ZACIĄGANYCH ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH SĄ: TRZY PODPISY CZŁONKÓW ZARZĄDU Z KONIECZNOŚCIĄ PODPISU PREZESA ZARZĄDU ORAZ SKARBNIKA LUB KSIĘGOWEGO. KSIĘGOWY NIE MUSI BYĆ CZŁONKIEM ANI KANDYDATEM STOWARZYSZENIA.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. INICJOWANIE, WDRAŻANIE, PROPAGOWANIE I REALIZACJA IDEII TRZEŹWEGO ŻYCIA, WOLNEGO OD JAKICHKOLWIEK UZALEŻNIEŃ. 2. INTEGRACJA ŚRODOWISK DOTKNIĘTYCH I WALCZĄCYCH Z RÓŻNYMI FORMAMI UZALEŻNIEŃ I PATOLOGII SPOŁECZNEJ, WYELIMINOWANIE SPOSOBÓW AKCYJNYCH I PRZYPADKOWYCH W DZIAŁANIACH POJEDYNCZYCH GRUP. ZWIĘKSZENIE DŁUGOFALOWOŚCI SKUTECZNOŚCI W REALIZACJI ZAŁOŻEŃ PROGRAMOWYCH. 3. BUDOWANIE SYSTEMÓW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEJAWOM UZALEŻNIEŃ I PATOLOGII SPOŁECZNEJ. 4. BUDOWANIE SYSTEMÓW OPARCIA I OCHRONY DLA CZŁONKÓW RODZIN DOTKNIĘTYCH W/W OBJAWAMI ORAZ ICH OTOCZENIA. 5. DZIAŁALNOŚĆ PROFILAKTYCZNA.
Organizacja skupiona na pomocy w przezwyciężaniu uzależnienia od alkoholu.
Regularne mityngi AA dla osób uzależnionych i ich bliskich.
Dostęp do psychologów i prawników dla osób potrzebujących wsparcia.
Organizacja wydarzeń społecznych i kulturalnych promujących trzeźwy styl życia.
Integracja środowiska abstynenckiego w lokalnej społeczności.
ponad 25 lat angażuje się w pomoc osobom borykającym się z problemem uzależnienia od alkoholu. Głównym celem stowarzyszenia jest skupienie się na problematyce uzależnienia oraz współuzależnienia, a także promowanie zdrowego, trzeźwego stylu życia. Organizacja prowadzi regularne spotkania dla osób uzależnionych i ich rodzin, w tym mityngi Wspólnoty Anonimowych Alkoholików (AA), które odbywają się w przestrzeniach siedziby przy ulicy Jana Pawła II w Brzegu. Stowarzyszenie oferuje również dostęp do specjalistów, takich jak psychologowie i prawnicy, którzy udzielają poradniczej pomocy osób dotkniętym problemem uzależnienia. Brzeskie Stowarzyszenie Abstynenta 'Tama' stara się integrować środowisko osób abstynenckich, organizując różnorodne wydarzenia społeczne i kulturalne, takie jak imprezy taneczne czy rodzinne festyny, co ma na celu wzmacnianie więzi społecznych oraz zwiększanie świadomości na temat problematyki uzależnienia. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, stowarzyszenie dostarcza istotnej pomocy nie tylko osobom uzależnionym, ale również ich rodzinom, co czyni je ważnym wsparciem w regionie.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
BRZESKIE STOWARZYSZENIE ABSTYNENTA "TAMA