SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO ZAWIERANIA UMÓW, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA SKŁADANIA INNYCH OŚWIADCZEŃ WOLI W SZCZEGÓLNOŚCI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. BEZPOŚREDNIE ODDZIAŁYWANIE NA CZYNNIKI WARUNKUJĄCE POZIOM ŻYCIA SPOŁECZNOŚCI MIASTA I GMINY. 2. UCZESTNICZENIE W TWORZENIU WARUNKÓW SPRZYJAJĄCYCH ROZWOJOWI SPOŁECZNEMU. 3. WYZWALANIE I WZBUDZANIE AKTYWNOŚCI JEDNOSTEK I GRUP SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PODEJMOWANIE I REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘĆ PROMUJĄCYCH MIASTO I GMINĘ W SZCZEGÓLNOŚCI W ZAKRESIE ROZWOJU KULTURY, OŚWIATY.
Organizacja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego
Upamiętnienie Feliksa Nowowiejskiego, kompozytora i patrioty
Wydarzenie cykliczne odbywające się od piętnastu lat
Laureat nagrody Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur 2010
Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego, który odbywa się w Barczewie od piętnastu lat. Głównym celem festiwalu jest upamiętnienie postaci i twórczości Feliksa Nowowiejskiego, wybitnego kompozytora, dyrygenta, organisty wirtuoza, oraz wielkiego patrioty, który odegrał ważną rolę w kształtowaniu polskiej świadomości narodowej na ziemiach północnych w okresie międzywojennym. Nowowiejski urodził się 7 lutego 1877 roku w Barczewie i zasłynął poprzez swoje dzieła operowe, oratorium 'Quo Vadis', symfonie organowe, a także utwory wokalne i chóralne. Festiwal chóralny w Barczewie jest cyklicznym wydarzeniem, które zyskało uznanie jako Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur w 2010 roku. Stowarzyszenie współpracuje z różnymi podmiotami, aby zapewnić wysoki poziom artystyczny i organizacyjny festiwalu.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE INICJATYW OBYWATELSKICH W BARCZEWI