SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU STOWARZYSZENIA W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU W TYM PREZESA LUB WICEPREZESA WRAZ Z INNYM CZŁONKIEM ZARZĄDU LUB PEŁNOMOCNIKIEM
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELAMI TOWARZYSTWA KARKONOSKIEGO SĄ: A. DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO, SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO, KULTURALNEGO I PRZESTRZENNEGO ROZWOJU REGIONU; B. ROZWIJANIE IDEI REGIONALIZMU I WZMACNIANIE TOŻSAMOŚCI REGIONALNEJ; C. ROZWIJANIE PARTNERSTWA MIĘDZYSEKTOROWEGO ORAZ KSZTAŁTOWANIE POSTAW PATRIOTYCZNYCH I OBYWATELSKICH, A TAKŻE DZIAŁAŃ NA RZECZ POPRAWY JAKOŚCI ŻYCIA, KULTURY I EKOLOGII.
wspieraniu rozwoju regionu karkonoskiego poprzez wspólne działanie oraz aktywność społeczną. Głównym celem Towarzystwa jest promowanie idei regionalizmu oraz tworzenie partnerstw na rzecz zrównoważonego rozwoju. Misja Towarzystwa Karkonoskiego polega na wzmacnianiu zaangażowania lokalnej społeczności w działania na rzecz poprawy jakości życia w regionie. Organizacja prowadzi wiele inicjatyw, w tym aktualizacje Tez Karkonoskich, które stanowią szczegółowe wytyczne dotyczące rozwoju Karkonoszy. Dodatkowo, Towarzystwo angażuje się w organizację warsztatów i konsultacji, takich jak prace nad rekomendacjami dla Górskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz uruchomienie Akademii Liderów, wspierającej rozwój lokalnych liderów społecznych. Od początku swojej działalności, Towarzystwo Karkonoskie odnosi znaczące sukcesy, będąc aktywnym uczestnikiem dyskusji na temat zagrożeń i wyzwań stojących przed regionem. Dominującą cechą organizacji jest jej działalność na rzecz integracji mieszkańców oraz różnorodnych grup interesu, co korzystnie wpływa na przyszłość Karkonoszy oraz okolic.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki