SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ WOLI, PISM I DOKUMENTÓW W PRZEDMIOCIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH STOWARZYSZENIA WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH OSÓB: PREZESA I JEDNEGO Z POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU. DLA WAŻNOŚCI PISM I DOKUMENTÓW WYMAGANY JEST PODPIS PREZESA.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. WSPIERANIE WSZELKICH DZIAŁAŃ NA RZECZ KULTYWOWANIA TRADYCJI GÓRNICTWA SOLNEGO MIASTA I REGIONU BOCHEŃSZCZYZNY; 2. KSZTAŁTOWANIE LOKALNEGO PATRIOTYZMU WŚRÓD SPOŁECZEŃSTWA WSZELKIMI FORMAMI DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ.
Prezentacje i projekty promujące tradycje górnicze
Współpraca z organizacjami kultywującymi tradycje górnictwa solnego
roku z inicjatywy Wiesława Kłuś, poświęcone jest pielęgnowaniu muzyki górniczej oraz tradycji związanych z górnictwem solnym. Organizacja, będąca opiekunem bocheńskiej orkiestry górniczej, wspiera zespoły pragnące zachować te unikalne tradycje. W 2004 roku stowarzyszenie zrealizowało prezentację rytuału 'skoku przez skórę' w ramach ceremonii włączania do społeczności górników. Kolejnym znaczącym projektem było 'Sól łączy muzyka w Solnym Grodzie', które odbyło się w Bad Salzdetfurth, partnerskim mieście Bochni, w 2006 roku. To wydarzenie promowało polską muzykę i tradycje górnicze dzięki wspólnym koncertom i warsztatom muzycznym. Dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia możliwy był także zakup nowych instrumentów dla orkiestry. 'Sutoris' kontynuuje swoją misję poprzez współpracę z różnorodnymi podmiotami i promowanie lokalnego patriotyzmu w Bochni.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE GÓRNICZE "SUTORIS" IM. ANTONIEGO LANGER