SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UMOWY, ZOBOWIĄZANIA I INNE DOKUMENTY FINANSOWE W IMIENIU "ZWIĄZKU" PODPISUJE PREZES I SEKRETARZ LUB INNA OSOBA UPOWAŻNIONA PRZEZ ZARZĄD.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. CELEM "ZWIĄZKU" JEST ROZWÓJ HODOWLI PSZCZOŁY MIODNEJ I JEJ OCHRONA JAKO INTEGRALNEGO SKŁADNIKA ŚRODOWISKA NATURALNEGO. 2. REPREZENTOWANIE I OCHRONA INTERESÓW PSZCZELARZY NALEŻĄCYCH DO "ZWIĄZKU" OCHRONA ICH GODNOŚCI I DOBREGO IMIENIA.
Organizacja wydarzeń kulturalnych związanych z pszczelarstwem
Wsparcie techniczne dla pszczelarzy na lokalnym rynku
Promowanie tradycji pszczelarskich w regionie Beskidów
Współpraca z instytucjami w celu rozwoju sektora pszczelarskiego
pszczelarstwa oraz wspiera ich w działalności związanej z hodowlą pszczół i produkcją miodu. Związek prowadzi szereg szkoleń, warsztatów i spotkań, które mają na celu przekazanie wiedzy dotyczącej nowoczesnych technik pszczelarskich oraz odpowiedzi na wyzwania związane z klimatem i gospodarką pasieczną. Wyjątkowym atutem organizacji jest organizowanie wydarzeń takich jak "Festiwal Miodowych Tradycji Śląskich" czy "Święto Miodu", które promują pszczelarstwo oraz jego znaczenie w lokalnych społecznościach. Oprócz działalności edukacyjnej, Związek angażuje się również w pomoc techniczną dla pszczelarzy, organizując m.in. nabory wniosków o dofinansowanie działalności, jak również współpracując z innymi instytucjami w celu opracowania projektów mających na celu rozwój sektora pszczelarskiego. Historia "Bartnika" opiera się na wieloletniej tradycji pszczelarskiej regionu Beskidów, co sprawia, że jest on nie tylko organizacją, ale ważnym głosem w sprawach związanych z pszczelarstwem w Polsce.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
BESKIDZKI ZWIĄZEK PSZCZELARZY "BARTNIK