SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTACJI KLUBU TJ. DO SKŁADANIA W JEGO IMIENIU OŚWIADCZEŃ, PODPISYWANIA I PODEJMOWANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W TYM PREZESA LUB WICEPREZESA.
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
A) KRZEWIENIE KULTURY FIZYCZNEJ WŚRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH NA TERENIE DZIAŁANIA KLUBU, GŁÓWNIE POPRZEZ UPRAWIANIE I PROPAGOWANIE TRADYCYJNEGO KARATE B) WYCHOWYWANIE DZIECI I MŁODZIEŻY POPRZEZ KULTURĘ FIZYCZNĄ I SPORT.
Działalność od 2002 roku jako Czechowicki Klub Karate.
Członek Polskiego Związku Karate Tradycyjnego i Karatenomichi World Federation Poland.
Specjalizacja w japońskim karate tradycyjnym jako metoda samoobrony.
Skupienie na treningach dla dorosłych zaawansowanych w Bielsku-Białej.
Zmiana struktury organizacyjnej na KEIKO DOJO w 2023 roku.
pierwotnie znany jako Czechowicki Klub Karate. Organizacja przez wiele lat była aktywnym członkiem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz współpracowała z Polskim Instytutem Shotokan Goshindo, reprezentującym mistrza Hiroshi Shirai. Po zmianach w strukturach kierowniczych, klub przeszedł pod egidę Karatenomichi World Federation Poland, będącej przedstawicielem mistrza Mikiyo Yahary. W klubie praktykowane jest tradycyjne japońskie karate, traktowane jako forma samoobrony, a nie sport olimpijski. W 2021 roku klub zmniejszył swoje struktury, zamykając sekcje dla początkujących oraz dzieci. Obecnie aktywność klubowa koncentruje się w Bielsku-Białej, gdzie prowadzone są treningi dla zaawansowanych dorosłych. W kwietniu 2023 roku klub przekształcił się w KEIKO DOJO, rezygnując z formalnych struktur, a zajęcia prowadzi Krzysztof Kaczor, doświadczony instruktor z długoletnim stażem w karate.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
BESKIDZKI KLUB TRADYCYJNEGO KARATE "KEIKO" W LIKWIDACJ