SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. DO REPREZENTOWANIA FORUM NA ZEWNĄTRZ, W SPRAWACH ZWYKŁYCH NIE RODZĄCYCH SKUTKÓW FINANSOWYCH, UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU. 2. DO WAŻNOŚCI PISM I DOKUMENTÓW NIE RODZĄCYCH SKUTKÓW FINANSOWYCH WYMAGANY JEST PODPIS: PREZESA LUB ZASTĘPCY PREZESA WZGLĘDNIE JEDNEGO Z CŻŁONKÓW FORUM UPOWAŻNIONEGO PRZEZ PREZESA 3. DO WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH FORUM WYMAGANY JEST PODPIS PREZESA LUB ZGODNE PISEMNE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH UPOWAŻNIONYCH PRZEZ PREZESA CZŁONKÓW ZARZĄDU FORUM.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM DZIAŁALNOŚCI FORUM JEST WSPIERANIE INICJATYW I WSPÓLNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ W ZAKRESIE: A. KREOWANIA ŚRODOWISKA LUDZI PROFESJONALNIE ZAJMUJĄCYCH SIĘ ZAGADNIENIAMI ROZWOJU TURYSTYKI W GMINACH, B. POPULARYZOWANIA WIEDZY ZWIĄZANEJ Z PROBLEMATYKĄ ROZWOJU TURYSTYKI, C. WPŁYWANIA NA ZAMIANY REGULACJI PRAWNYCH MOGĄCYCH MIEĆ WPŁYW NA ROZWÓJ TURYSTYKI, D. TWORZENIA INSTYTUCJONALNYCH FORM ROZWOJU TURYSTYKI, E. WSPIERANIA LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W DZIEDZINIE TURYSTYKI. F. PROPAGOWANIA IDEI ROZWOJU TURYSTYKI JAKO JEDNEJ W WIODĄCYCH GAŁĘZI GOSPODARKI POMORZA ZACHODNIEGO, G. ROZWOJU AGROTURYSTYCZNYCH FORM TURYSTYKI W REGIONIE, H. WSPÓŁPRACA Z ORGANAMI RZĄDOWYMI I SAMORZĄDOWYMI W ZAKRESIE DZIAŁAŃ PRO TURYSTYCZNYCH, I. INTEGRACJI ŚRODOWISKA OSÓB ZAINTERESOWANYCH ROZWOJEM TURYSTYKI. J. OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA ORAZ DZIAŁAŃ NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SZCZEGÓLNOŚCI PRZEZ UPRAWIANIE TURYSTYKI, REKREACJI I SPORTU, K. PROMOCJI ZATRUDNIENIA I AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ W SEKTORZE TURYSTYKI, L. NAUKI, EDUKACJI, OŚWIATY I WYCHOWANIA, Ł. KRAJOZNAWSTWA ORAZ WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY, M. KULTURY, SZTUKI, OCHRONY DÓBR KULTURY I TRADYCJI, N. KREOWANIA REGIONALNEJ KULTURY KULINARNEJ, O. UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ, SPORTU I REKREACJI Q. UPOWSZECHNIANIA I OCHRONY PRAW KONSUMENTÓW R. DZIAŁAŃ NA RZECZ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ ORAZ ROZWIJANIA KONTAKTÓW I WSPÓŁPRACY MIĘDZY SPOŁECZEŃSTWAMI, S. DZIAŁALNOŚCI WSPOMAGAJĄCEJ TECHNICZNIE, SZKOLENIOWO, INFORMACYJNIE LUB FINANSOWO ORGANIZACJE I INSTYTUCJE PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ ROZWOJU TURYSTYKI, T. LOBBINGU GOSPODARCZEGO W SZCZEGÓLNOŚCI W SEKTORZE TURYSTYKI, U. PROMOCJI TURYSTYKI I KREOWANIA WIZERUNKU TURYSTYCZNEGO POLSKICH REGIONÓW.
turystyki w Polsce, z ponad 25-letnią historią działalności. Od momentu powstania w 1997 roku, FTR aktywnie wspiera współpracę między organizacjami turystycznymi, władzami samorządowymi oraz przedsiębiorcami, krzewiąc wspólne inicjatywy na rzecz rozwoju turystyki. Organizacja angażuje się w różne projekty mające na celu kształtowanie lokalnej polityki turystycznej i wdrażanie standardów współpracy między organizacjami pozarządowymi a jednostkami samorządu terytorialnego.Jednym z kluczowych projektów FTR jest 'Gremium Ekspertów Turystyki', które od 2003 roku stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w branży turystycznej. FTR może się poszczycić szeregiem certyfikatów i wyróżnień, w tym Certyfikatem ISO 9001:2015 w zakresie wspierania rozwoju sektora turystyki, doradztwa, szkoleń oraz badań. Organizacja stawia również na edukację, organizując szkolenia, warsztaty i konferencje, które pomagają rozwijać umiejętności zawodowe osób związanych z turystyką.Inną ważną formą działalności FTR jest 'Szczecińska Akademia Enologiczna', nieformalna grupa miłośników wina i podróży, która organizuje wyjazdy w regiony winiarskie, oferując uczestnikom możliwość poznania lokalnych tradycji winiarskich. FTR zdobyło również prestiżowe odznaczenie 'Za zasługi dla turystyki', przyznane przez Ministra Sportu i Turystyki, co potwierdza ich znaczący wkład w rozwój turystyki w Polsce.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki