SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH OSÓB: PREZESA I WICEPREZESA ZWIĄZKU LUB PREZESA, WICEPREZESA I UPOWAŻNIONEGO PRZEZ ZARZĄD CZŁONKA ZARZĄDU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
- DZIAŁANIE WE WSZYSTKICH FORMACH UPRAWIANIA JEŹDZIECTWA ZARÓWNO PROFESJONALNEGO, JAK I AMATORSKIEGO, - ORGANIZACJA WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO, - POPULARYZACJA I ROZWÓJ JEŹDZIECTWA PROFESJONALNEGO, AMATORSKIEGO, PARA JEŹDZIECTWA ORAZ JEŹDZIECTWA REKREACYJNEGO, - REPREZENTOWANIE I OCHRONA PRAW ORAZ INTERESÓW CZŁONKÓW.
sportów jeździeckich oraz wspieranie klubów jeździeckich i ich zawodników w województwie opolskim. OZJ organizuje oraz koordynuje zawody w skokach przez przeszkody, a także zapewnia wsparcie techniczne i szkoleniowe dla zawodników oraz sędziów. Związek prowadzi również ranking zawodników, dzięki czemu można śledzić osiągnięcia i postępy uczestników na arenie krajowej oraz międzynarodowej. W ramach działalności, OZJ angażuje się w poprawę i modernizację infrastruktury sportowej oraz współpracuje z lokalnymi klubami w celu organizowania zawodów. Celem Związku jest nie tylko rozwój umiejętności jeździeckich, ale również popularyzacja dyscyplin jeździeckich oraz budowanie pozytywnego wizerunku sportu jeździeckiego w regionie. Organizacja kursów i szkoleń dla sędziów oraz komisji jeździeckich stanowi dodatkowy atut OZJ, który świadczy o zaangażowaniu w kształcenie kadry oraz podnoszenie poziomu sportu. Szeroka oferta zawodów i imprez, takich jak Mistrzostwa Opolski czy Puchar Polski w różnych kategoriach wiekowych, przyciąga uczestników z całej Polski, stwarzając im możliwości rywalizacji i doskonalenia swoich umiejętności.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki