SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH TKOPD SKŁADA ŁĄCZNIE 2 CZŁONKÓW ZARZĄDU TKOPD, W TYM PRZEWODNICZĄCA/Y LUB WICEPRZEWODNICZĄCA/Y ZARZĄDU TKOPD. W UMOWACH MIĘDZY TKOPD A CZŁONKAMI JEGO ZARZĄDU, TKOPD REPREZENTUJE PRZEWODNICZĄCA/Y KOMISJI REWIZYJNEJ TKOPD.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELAMI DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA SĄ: 1. OCHRONA PRAW I INTERESÓW DZIECKA, 2. ZAPEWNIENIE WSPARCIA DZIECIOM I RODZINOM PRZEŻYWAJĄCYM TRUDNOŚCI POPRZEZ BUDOWANIE SYSTEMU WSPARCIA RODZINY, 3. ZAPOBIEGANIE KRZYWDZENIU I WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU DZIECI, 4. WSPIERANIE INICJATYW NA RZECZ PROMOCJI I OCHRONY PRAW CZŁOWIEKA, W TYM W SZCZEGÓLNOŚCI PRAW DZIECKA, PROFILAKTYKI KRZYWDZENIA DZIECI, PROMOCJI ODPOWIEDZIALNEGO RODZICIELSTWA.
specjalistów z różnych dziedzin, jest organizacją, której celem jest pomoc dzieciom poprzez wspieranie ich rodzin. Historia Komitetu sięga 1996 roku, kiedy to na wstępie działań stanęła pediatra Barbara Franke-Goździecka. W późniejszym etapie, inicjatywa ta została rozwinięta przez Urszulę Osiejewską, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Lesznie, a także grupę pedagogów, psychologów, nauczycieli oraz przedstawicieli lokalnych służb. Organizacja oferuje różnorodne programy wsparcia, takie jak "Program Wsparcia Rodziny", który jest współfinansowany przez Wojewodę Wielkopolskiego. Komitet prowadzi także warsztaty, np. "Granice są okej!", finansowane przez Miasto Leszno. Dzięki specjalistycznemu poradnictwu oraz interwencji, Komitet dąży do obrony praw dzieci w różnych aspektach życia, w tym w szkołach oraz placówkach ochrony zdrowia. Obecność ośrodka interwencyjno-readaptacyjnego oraz szeroka gama działalności edukacyjnej stanowią o jego unikalności na tle innych organizacji społecznych.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
TERENOWY KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA W LESZNI