SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO NABYWANIA I ZBYWANIA MAJĄTKU ZACIĄGANIA INNYCH ZOBOWIĄZAŃ ORAZ SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI UPOWAŻNIONY JEST ZARZĄD, W IMIENIU KTÓREGO WYSTĘPUJE PREZES LUB WICEPREZES. DO ZAKŁADANIA, LIKWIDACJI I PROWADZENIA RACHUNKÓW ORAZ LOKAT BANKOWYCH NIEZBĘDNE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE PREZESA (LUB WICEPREZESA) I CZŁONKA ZARZĄDU (LUB KSIĘGOWEGO).
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM DZIAŁANIA KLUBU JEST POPULARYZACJA SPORTU JEŹDZIECKIEGO, REKREACJI I TURYSTYKI KONNEJ ORAZ HIPOTERAPII NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO A TAKŻE KSZTAŁTOWANIE POSTAW WŚRÓD CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW KLUBU W OPARCIU O ZASADY DYSCYPLINY SPORTOWEJ I ZWYCZAJE JEŹDZIECKIE.
Prowadzenie zajęć z hipoterapii dla osób z niepełnosprawnościami
Dysponowanie profesjonalnym zapleczem jeździeckim i stajniami
Organizacja polsko-niemieckich zawodów i obozów jeździeckich
Implementacja polityki ochrony małoletnich w działalności klubu
przekształcenia Akademickiego Klubu Jeździeckiego. Klub z siedzibą w Przylepie, zlokalizowany 6 km od Zielonej Góry, prowadzi różnorodne programy jazdy konnej, skierowane zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Posiada bogate zaplecze, w tym 30 koni oraz obiekty takie jak kryta ujeżdżalnia, czworobok, parkur, a także zapewnia różne tereny do jazdy. Klub organizuje hipoterapię dla osób z niepełnosprawnościami, oferując wsparcie wykwalifikowanej kadry. Dodatkowo, ZKJ współtworzy polsko-niemieckie warsztaty, obozy jeździeckie oraz hipoterapeutyczne, integrując młodzież i wspierając rozwój ich umiejętności. ZKJ redukuje bariery w dostępie do jazdy konnej oraz kładzie duży nacisk na politykę ochrony małoletnich, zapewniając bezpieczeństwo młodych uczestników zajęć, co czyni go unikalnym miejscem na jeździeckiej mapie Polski.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
ZIELONOGÓRSKI KLUB JEŹDZIECKI PRZYLEP - LOTNISK