SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
WSZELKIE UMOWY I OŚWIADCZENIA SKUTKIEM KTÓRYCH MOŻE NASTĄPIĆ ZMIANA W FUNDUSZACH I MAJĄTKU STOWARZYSZENIA WYMAGAJĄ PODPISÓW DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W TYM PREZESA. DO PODPISYWANIA INNYCH DOKUMENTÓW ZARZĄD MOŻE UPOWAŻNIĆ PREZESA, SEKRETARZA LUB JEDNEGO Z CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA I PROMOCJI ZDROWIA. 2. PODNOSZENIE WIEDZY ZAWODOWEJ PRODUCENTÓW OWOCÓW, ŚWIADOMOŚCI PROEKOLOGICZNEJ I EKOLOGICZNEJ. 3. DZIAŁANIA W ZAKRESIE WDRAŻANIA PROEKOLOGICZNEJ (INTEGROWANEJ) I EKOLOGICZNEJ PRODUKCJI OWOCÓW. 4. PRODUKCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI OWOCÓW WOLNYCH OD SUBSTANCJI SZKODLIWYCH DLA ZDROWIA CZŁOWIEKA Z UWZGLĘDNIENIEM OCHRONY ŚRODOWISKA. 5. UDZIAŁ W ROZWOJU NOWOCZESNEJ BAZY PRZECHOWALNICZEJ, DYSTRYBUCJI ORAZ PRZETWÓRSTWA OWOCÓW Z INTEGROWANEJ I EKOLOGICZNEJ PRODUKCJI. 6. OCHRONA INTERESÓW PRODUCENTÓW OWOCÓW STOSUJĄCYCH INTEGROWANĄ I EKOLOGICZNĄ METODĘ PRODUKCJI UDOKUMENTOWANĄ CERTYFIKATEM. 7. DZIAŁANIA NA RZECZ WIELOKIERUNKOWEGO ROZWOJU WSI, A W SZCZEGÓLNOŚCI: POPRAWY WARUNKÓW ŻYCIA, WYRÓWNIANIA SZANS ROZWOJU LUDNOŚCI WIEJSKIEJ, KULTYWOWANIE KULTURY I TRADYCJI POLSKIEJ WSI JAKO BEZCENNYCH WARTOŚCI DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ ROZWOJU WSPÓLNOT I SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH.
Opracowywanie zaleceń na podstawie danych meteorologicznych
Stosowanie metod integrowanej produkcji owoców
Współpraca z 106 sadownikami w Małopolsce
1995 roku działa na rzecz poprawy jakości oraz ekologiczności produkcji owoców w województwie małopolskim. Z siedzibą w Brzeznej, na terenie Sadowniczego Zakładu Doświadczalnego Instytutu Ogrodnictwa, organizacja skupia aktualnie 106 sadowników. Celem stowarzyszenia jest wprowadzenie nowoczesnych metod produkcji, które w zrównoważony sposób łączą aspekty konwencjonalne oraz ekologiczne. Organizacja prowadzi szereg działań edukacyjnych w postaci szkoleń, seminariów i wizyt konsultacyjnych, co ułatwia sadownikom wdrażanie integrowanych metod uprawy. SIPO "Podkarpacie" korzysta z danych meteorologicznych i analiz w celu opracowania rekomendacji dla swoich członków, a informacje są przekazywane w formie komunikatów SMS. Tego rodzaju działania mają na celu nie tylko zwiększenie plonów, ale także ochronę środowiska, wód powierzchniowych oraz pożytecznej fauny, co czyni stowarzyszenie unikalnym na lokalnej mapie sadowniczej.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE INTEGROWANEJ PRODUKCJI OWOCÓW "PODKARPACIE