SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZENIA WOLI, JAK RÓWNIEŻ WSZELKICH PISM W PRZEDMIOCIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH, ORAZ UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTW STOWARZYSZENIA WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM STOWARZYSZENIA JEST DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE: 1. UPOWSZECHNIANIA I PROWADZENIA DZIAŁAŃ NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ I W INNYCH KRAJACH. 2. UCZESTNICTWA W TWORZENIU I REALIZACJI PROGRAMÓW ROZWOJU TRANSGRANICZNEGO REGIONÓW POLSKI, CZECH I SŁOWACJI. 3. UCZESTNICTWA W PROWADZENIU DZIAŁALNOŚCI PROEUROPEJSKIEJ, W SZCZEGÓLNOŚCI PROBLEMATYKI INFORMACYJNEJ I EDUKACYJNEJ. 4. DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ MAJĄCEJ NA CELU WYMIANĘ INFORMACJI, WIEDZY I DOŚWIADCZEŃ DOTYCZĄCYCH ROZWOJU LOKALNEGO I REGIONALNEGO. 5. UPOWSZECHNIANIA KORZYSTNEGO WIZERUNKU REGIONU Z NACISKIEM NA JEGO KORZYSTNE POŁOŻENIE I INNE WALORY SPRZYJAJĄCE SPOŁECZNEMU I EKONOMICZNEMU ROZWOJOWI. 6. DYPLOMACJI SPOŁECZNEJ I ZARZĄDZANIU GODNOŚCIOWYM ZASOBAMI LUDZKIMI. 7. PROMOCJI, WSPIERANIU ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I RYNKU PRACY ORAZ EDUKACJI EKONOMICZNEJ. 8. DZIAŁALNOŚCI WSPOMAGAJĄCEJ ROZWÓJ GOSPODARCZY, W TYM ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. 9. WSPIERANIA I PROPAGOWANIA INICJATYW LOKALNYCH I REGIONALNYCH. 10. BUDOWY SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO. 11. UPOWSZECHNIANIA I KREOWANIA NOWATORSKICH FORM ORGANIZACYJNYCH. 12. PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI WYDAWNICZEJ, SZKOLENIOWEJ I PROMOCYJNEJ DOTYCZĄCEJ ZAKRESU DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA I JEJ CZŁONKÓW. 13. WSPIERANIA DZIAŁAŃ NA RZECZ OCHRONY I POPRAWY ŚRODOWISKA NATURALNEGO I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU. 14. DZIAŁAŃ PROEKOLOGICZNYCH I PROMUJĄCYCH ZDROWY STYL ŻYCIA I EDUKACJĘ EKOLOGICZNĄ. 15. DZIAŁANIA NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH. 16. DZIAŁANIA NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 17. DZIAŁANIA NA RZECZ EDUKACJI, KULTURY, OŚWIATY, SPORTU I KULTURY FIZYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 18. INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, PROMOCJI ICH AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ. 19. PRZECIWDZIAŁANIA ZJAWISKU TZW. WYKLUCZENIA SPOŁECZNEGO. 20. PRZECIWDZIAŁANIA WYKORZYSTANIA DYSKRYMINACJI.
Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy dla osób z niepełnosprawnościami.
Wsparcie prawne, psychologiczne i psychospołeczne.
Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami.
koncentruje swoje wysiłki na wsparciu osób z niepełnosprawnościami. W ramach swojej działalności, stowarzyszenie prowadzi punkt nieodpłatnej pomocy, który oferuje szeroki wachlarz usług, w tym wsparcie prawne, psychologiczne i psychospołeczne. Celem tych działań jest nie tylko pomoc w codziennych wyzwaniach, ale także integracja osób z niepełnosprawnościami w społeczeństwie. Ponadto, organizacja współpracuje z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych w celu prowadzenia Międzyregionalnego Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, które ma na celu dostarczanie kompleksowych informacji na temat dostępnych ulg i uprawnień dla tej grupy społecznej. Cechą wyróżniającą Stowarzyszenie Trianon PL jest nie tylko jego zaangażowanie w poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami, ale także budowanie aktywnej społeczności, która w pełni akceptuje różnorodność. Organizacja odgrywa istotną rolę na regionalnym rynku usług wsparcia, oferując pomoc skierowaną do osób wymagających wsparcia oraz ich rodzin.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
STOWARZYSZENIE NA RZECZ INTEGRACJI TRIANON P