SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO WAŻNOŚCI PISM I DOKUMENTÓW WYMAGANY JEST PODPIS JEDNEGO CZONKA ZARZĄDU. W UMOWACH MIĘDZY KLUBEM, A CZŁONKIEM ZARZĄDU ORAZ W SPORACH Z NIM KLUB REPREZENTUJE CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ WSKAZANY W UCHWALE TEGO ORGANU LUB PEŁNOMOCNIK POWOŁANY UCHWAŁĄ WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW KLUBU. DO WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH, ORAZ UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA WYMAGANE JEST ZGODNE WSPÓŁDZIAŁANIE I PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU W TYM PREZESA LUB JEGO ZASTĘPCY, ORAZ SKARBNIKA BĄDŹ INNYCH OSÓB UPOWAŻNIONYCH PRZEZ ZARZĄD KLUBU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM KLUBU JEST ROZWIJANIE I ORGANIZACJA POWSZECHNEJ KULTURY FIZYCZNEJ, SPORTU, REHABILITACJI, KULTURY, PRZECIWDZIAŁANIE PATOLOGII SPOŁECZNEJ, PROWADZENIE OŚRODKÓW WSPARCIA, SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH, EDUKACJI, TURYSTYKI I CZYNNEGO WYPOCZYNKU POPRZEZ INTEGRACJĘ W ŚRODOWISKU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NARZĄDU WZROKU.
Promowanie aktywności fizycznej wśród osób niewidomych i słabowidzących
Organizacja szkoleń i zajęć rehabilitacyjnych
Udział w krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych
Realizacja projektów wspierających turystykę i wypoczynek
Działalność kulturalna i edukacyjna dla członków Klubu
celu promowanie turystyki oraz aktywnego wypoczynku wśród osób z dysfunkcjami wzroku. Organizacja, działająca w województwie podkarpackim, zrzesza osoby niewidome oraz słabowidzące, oferując im wiele możliwości rehabilitacji i aktywności fizycznej. Klub umożliwia przystąpienie osobom z umiarkowanym oraz znacznym stopniem niepełnosprawności, a także członkom nadzwyczajnym, co pozwala na szeroką integrację w środowisku. Swoje działania prowadzi w Ośrodku Rehabilitacji Społecznej oraz w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Przemyślu, gdzie organizuje zajęcia rehabilitacyjne, sportowe i kulturalne. Klub korzysta z dofinansowań z PFRON oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co pozwala na organizację licznych turniejów oraz obozów sportowych, jak "Drogowskaz". W ciągu ostatnich lat Przemyski Klub uzyskiwał liczne sukcesy sportowe, zarówno w kraju, jak i na międzynarodowej arenie, przyczyniając się do promocji osób z niepełnosprawnościami. Kluczowym elementem działalności Klubu jest również rozwijanie pasji i aktywności kulturalnej wśród jego członków, co obejmuje zajęcia wokalne, rękodzielnicze oraz literackie.
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki
Podobne organizacje do
PRZEMYSKI KLUB SPORTU I REKREACJI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH "PODKARPACIE